RSS

10 jaar onafhankelijke nieuwssite www.sint-pieters-leeuw.eu

01 Feb

2016-02-01-10jaar_onafhankelijke-website_www_sint-pieters-leeuw_euSINT-PIETERS-LEEUW: – Reeds 10 jaar zetten enkele vrijwilligers zich dagelijks in om u gratis het nieuws uit Sint-Pieters-Leeuw en zijn deelgemeenten te brengen op de onafhankelijke nieuwssite www.sint-pieters-leeuw.eu en dit zonder reclame inkomsten, zonder sponsoring, zonder subsidies, zonder onkostennota’s,…

Wat 10 jaar geleden begon nadat iemand zei: “In Leeuw daar gebeurt niets”, bewijzen we nu al vele jaren dat onze gemeente een bruisend verenigingsleven heeft.
Toegegeven Sint-Pieters-Leeuw is geen stad zoals Halle en Vilvoorde, maar heeft toch zijn eigenheid die we bijvoorbeeld in 2015 in 1220 artikels en agenda aankondigingen hebben gepubliceerd op www.sint-pieters-leeuw.eu.

En ook nu kan u nog steeds op ons rekenen. Leeuwse verenigingen kunnen gratis hun activiteiten aankondigen en hun affiche op onze site plaatsen door alle gegevens door te sturen naar info.vereniging@gmail.com
Onze vrijwilligers kunnen natuurlijk onmogelijk op alle activiteiten van de verenigingen aanwezig zijn. U mag echter steeds enkele foto’s met een kort tekstje doorsturen naar info.vereniging@gmail.com dan publiceren we dit maar al te graag zodat iedereen weet wat er leeft en beweegt in Sint-Pieters-Leeuw.

 
Reacties staat uit voor 10 jaar onafhankelijke nieuwssite www.sint-pieters-leeuw.eu

Geplaatst door op februari 1, 2016 in actualiteit, agenda, Negenmanneke, nieuws, Oudenaken, Ruisbroek, Sint-Laureins-Berchem, Sint-Pieters-Leeuw, sociaal, Vlaams-Brabant, Vlezenbeek, Zennevallei, Zuun

 

Tags: , , , , , , ,

Reacties zijn gesloten.

 
%d bloggers liken dit: