RSS

Links uit Sint-Pieters-Leeuw

banner-sint-pieters-leeuw-eu_voor-sites.jpg

Officieël

Gemeentelijke website Sint-Pieters-Leeuw: http://www.sint-pieters-leeuw.be

Politiezone Zennevallei: – 02 363 93 00 – www.lokalepolitie.be/5905
In geval van nood belt u altijd naar het nummer 101 of 112
Cultuurcentrum Coloma: www.colomaspl.be


Algemeen

Onafhankelijke nieuwssite Sint-Pieters-Leeuw: www.sint-pieters-leeuw.eu
Rode Kruis afdeling ST-P-L: http://sint-pieters-leeuw.rodekruis.be
Pajottenland.be: http://www.pajottenland.be
Toerisme Pajottenland: http://www.toerismepajottenland.be
Regionaal Landschap Pajottenland – Zennevallei: www.pajot-zenne.be
Erfgoedcel Pajottenland Zennevallei: www.erfgoedcelpz.be
Wandelnetwerk Pajottenland: www.wandelknooppunt.be/wandelnetwerk.aspx?kaart=pajottenland
coöperatieve lekkers uit het Pajottenland: www.lekkersuithetpajottenland.be
CAW: www.caw.be/onthaal-sint-pieters-leeuw
.


Verenigingen
Natuurpunt Leeuwse Natuurvrienden:
Koninklijke Harmonie Ste-Lutgardis Zuun http://harmoniezuun.be
Koninklijke Muziekvereniging St-Cecilia: www.cecilialeeuw.be
Gezinsbond Sint-Pieters-Leeuw  http://www.gezinsbond-leeuw.be
Lan. gilde Oudenaken Sint-Laureins-Berchem http://oudenaken-sint-laureins-berchem.landelijkegilden.be
Landelijke gilde Vlezenbeek: http://vlezenbeek.landelijkegilden.be
KWB Zuun: http://www.kwbzuun.be
KWB Vlezenbeek: www.kwb.be/vlezenbeek
Femma Sint-Pieters-Leeuw &  Zuun: www.femma.be/nl/groep/sint-pieters-leeuw-zuun
vzw De Vrede Vlezenbeek: www.devredevlezenbeek.be
Pasar: www.pasar.be/St-Pieters-Leeuw
Markant afd. Sint-Pieters-Leeuw: www.markantvzw.be/minisite.jsp?site=125
Verenigde Handelaars Vlezenbeek: www.vlezenbeek.com
Mc Phantoms : www.phantomsmc.be
Redoris:  www.freewebs.com/redoris
Zangensemble Akkoord: www.zangensemble-akkoord.be
KLJ Vlezenbeek: http://www.kljvlezenbeek.be
De Speelvogel: http://www.despeelvogel.com
Chiro Snoopy: http://users.telenet.be/chirosnoopy
Chiro Zuun: www.chirozuun.be
Chiro Negenmanneke: www.chironegenmanneke.be
Jeugdhuis Twidrio: www.twidrio.be
Hoebelfeesten: www.hoebelfeesten.be
Fietsersbond afd. S-P-L: www.fietsersbond.be/sint-pieters-leeuw
Rotary Sint-Pieters-Leeuw: ?
Koninklijke Muziekvereniging Sint-Cecilia: ?
Gezinsbond Ruisbroek: ?
Toneel Vlezenbeek: ?

Sportverenigingen

Koninklijke Schuttersgilde Sint Sebastiaan www.sintsebastiaan.be
Gympie: www.gympie.be
Leeuwse Turnkring: www.leeuwseturnkring.be
Friends & Scream United afgekort Fris: www.frisseclub.net
Turnsport Verbroedering-Ruisbroek: http://turnsport-verbroedering.spaces.live.com
Joggingclub Leeuwerik: http://leeuwerik.telenet.be
Wandelclub Sint-Pieters-Leeuw: www.wandelclubspl.be
KV Zuun: www.kvzuun.be
SK Leeuw: www.skleeuw.be
KV Brucom Sport: www.kvbrucomsp.be
SK Vlezenbeek: http://skvlezenbeek.wix.com/sk-vlezenbeek
FC Negenmanneke: www.fcnegenmanneke.be
VK ‘t Gareel: www.gareel.be
De Leeuwse Wielertoeristen: : www.lwt.be
Hoebelbike: www.hoebelbike.be
Wielervrienden Zennevallei: www.wvz.be
De Waterleeuwen: www.waterleeuwen.be
De watertrollen en duivels: www.waterduivels.be
De Ruisbroekse Tennisclub: www.ruisbroeksetennisclub.be
Volleybal Ruisbroek 84: www.volley-ruisbroek84.be
Volleybalclub Zuun: www.vczuun.be
Leeuwse Badminton Club: www.leeuwsebc.be
Ves Boxing Team : www.vesboxingteam.be
Schuttersclub Union Ruisbroek: www.unionruisbroek.be
Sporting Zuunbeek: www.sportingboys65.be
Dansgroep Tirkedi: www.tirkedi.be
Kinderdansgroep Tirkidiaantjes: http://tirkidiaantjes.awardspace.com
Kime Karate Club http://kimekarateclub.googlepages.com
Royal Ruisbroek FC http://users.pandora.be/reicheltrik
Tahtanka-dansers:  www.tahtanka.be
De Leeuwse Ridders www.lrvweb.be/clubsite.php?club=20019-P
Vissersclub de Gouden Brasem: http://www.degoudenbrasem.be
Ruisbroek Loopt:
www.ruisbroekloopt.be


Scholen

Basisschool Ave Maria Vlezenbeek: www.ambvlezenbeek.be
Basisschool Don Bosco: www.donboscospl.be
Gemeenteschool ‘t Populiertje: www.populiertje.be
Gemeentelijke Basisschool Den Top: www.dentop.be
Sint Stevensschool: www.st-steven.be
Vrije Basisschool Zuun: www.vbszuun.be
Gemeentelijke Basischool wegwijzer: www.basisschool-wegwijzer.be
Vrije Basisschool Jan Ruusbroec: www.janruusbroec.be
De Groene Parel: www.degroeneparel.be
Gemeentelijke kleuterschool Puur Natuur Oudenaken (geen site bekend)

scholengemeenschap “Katholieke basisscholen Sint-Pieters-Leeuw” : www.sg-spl.be.


Varia

Parochieploeg Vlezenbeek: http://users.telenet.be/pploeg-vlezenbeek
Foto’s Sint-Pieters-Leeuw / regio (Luc Bohez): http://luc.matticom.be/gallery/v/SPL/
Rust en verzorgingsinstelling Sint Antonius http://sintantoniussintpietersleeuw.be/
Clowns Pipo & Pipette: www.pipo-pipette.be
Rudi Tastenoe: www.rudis-music.be
Foto’s van Patrick Bardyn: http://users.telenet.be/pbardyn.photography/
Streekvereniging Zenne en Zoniën vzw: www.zevendekracht.blogspot.be


Lokale politiek

CD&V: sint-pieters-leeuw.cdenv.be
Groen: groensint-pieters-leeuw.be
N-VA: sint-pieters-leeuw.n-va.be
Open Vld: sintpietersleeuw.openvld.be
sp.a: sint-pieters-leeuw.s-p-a.be
Vlaams Belang: sintpietersleeuw.vlaamsbelanghallevilvoorde.org


De link van je vereniging, sportclub,… in deze rubriek, stuur een mail naar info.vereniging@gmail.com

.

http://www.topnieuws.be/ De Blogoloog: zoeken in Vlaamse weblogs 1stekeuze zoekmachine http://linkdir.flowpoint.be/ http://belgie.verzamelgids.nl/ Bluecow Webgids
Digitalweb LinkDirectory http://www.ilse.nl Caaw General Web Directory ADD URL mfrancisco.com
shawls scarves Femeba Directory
Vaian Directory
N1 Website Directory Local blogs & blog posts

 

Reacties zijn gesloten.