SINT-PIETERS-LEEUW: – In 2018 wil de gemeente Sint-Pieters-Leeuw graag nog een keer alles uit de kast halen om de soldaten en slachtoffers van de Eerste Wereldoorlog te eren.
In 2014 zijn de herdenkingen rond de Groote Oorlog gestart met een tentoonstelling in het Colomakasteel. In 2015 sierden tien foto’s van gesneuvelden de straat die naar hen vernoemd werd. Dit jaar heeft de gemeente bewust wat gas teruggenomen om in het laatste jaar de kroon op het werk te kunnen zetten. Van 11 november 2017 tot 11 november 2018 willen ze graag uitpakken met een aaneenschakeling van activiteiten. De ideeën variëren van een nieuwe tentoonstelling tot een volksfeest en een publicatie, voor ieder wat wils.

20Heb je nog ideeën die je graag gerealiseerd ziet? Heb je de afgelopen jaren nog nieuwe dingen ontdekt over je eigen familie tijdens de oorlog? Wil je graag meehelpen of gewoon komen luisteren op welke ideeën we zoal broeden?
Wanneer: Dinsdag 25 oktober 2016 om 20 uur.
Waar: Raadzaal van het gemeentehuis.