De Rotonde op de N6 Brussel-Bergen (Bergensesteenweg) met de Lotstraat/Stationsstraat (Lot). zal tegen vrijdagavond volledig open zijn.
Vandaag is men begonnen met de laatste asfaltlaag aan het leggen op de toegangswegen naar de rotonde.
Werfleider Ludo Clauwaert: “ Donderdag gebeuren er nog proefboringen op de rotonde. Deze is namelijk gegoten uit betonplaten en men moet nog nakijken of deze genoeg gehard zijn. Als dit ok is dan kunnen we de werken tegen vrijdag afronden en de rotonde openstellen voor het verkeer. Nadien moeten er natuurlijk nog enkele zaken afgewerkt worden.”
Vanaf volgende week behoren de omleidingen aan de Lotstraat dan ook tot het verleden.
De werken voor de aanleg van de rotonde begonnen in januari met de riolerings- en nutsleidingen werken. In april werd dan gestart met fase één van de wegeniswerken voor de aanleg van de rotonde en werd het verkeer er deels beperkt.
Zie ook de artikels:
1 april 2008: Aanleg rotonde N6 / Lotstraat echt gestart
18 maart 2008: werken rotonde n6 brussel-bergen met de lotstraatstationsstraat
12 januari 2008: Werken op N6
1 comment
Comments are closed.