RUISBROEK: – Met zonnig herfstweer, een uitgebreider aanbod aan marktkramen dan de voorbije jaren kende de jaarmarkt van Ruisbroek zaterdag een geslaagde editie. Dat stond in contrast met vorig jaar, toen de jaarmarkt werd afgelast wegens aangekondigd stormweer.

Ruisbroek stond vandaag opnieuw in het teken van de traditionele jaarmarkt. Het Stationsplein vormde het centrale ontmoetingspunt van de festiviteiten, terwijl langs de Spoorwegstraat aan het kanaal de dierenwedstrijden en tentoonstellingen plaatsvonden.

De dag begon om 10 uur met de officiĆ«le opening. Daarna volgden optredens van Geert Maeckelberg, Riverboots, Enerj’ane en Bart en Rudi Tastenoe. Verschillende Ruisbroekse verenigingen zorgden op het Stationsplein voor extra sfeer en activiteiten.

Verspreid over het Stationsplein, de Stationsstraat en het Kerkplein stonden marktkramen opgesteld. Opvallend was dat het aanbod groter was dan tijdens de voorbije edities. Ook de rommelmarkt telde verschillende deelnemers, waardoor bezoekers langs een uitgebreid parcours konden wandelen.
De kermis vormde daarbij een extra trekpleister naast de jaarmarktactiviteiten.

(Bekijk meer foto’s in onderstaande foto-diashow, klik op de pijltjes < > , of swipe op je gsm.)

Geef een reactie

Ontdek meer van Sint-Pieters-Leeuw nieuwssite

Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder