SINT-PIETERS-LEEUW: – Rode Kruis afdeling Sint-Pieters-Leeuw hield vanmiddag aan hun lokaal op de Pepingensesteenweg 250 de brevetuitreiking  van de mensen die een cursus van 36 u opleiding ” Eerste Hulp & Helper” goed hebben afgewerkt.

Tevens was het de dag van de Rode Kruis vrijwilliger en werden een aantal leden, die zich al jarenlang belangeloos inzetten, van de afdeling Sint-Pieters-Leeuw gehuldigd.
Verschillende vrijwilligers kregen een ere- teken voor 10, 15 , 20, 25, 30, 40 & 45 jaar vrijwilliger bij Rode Kruis – Afdeling Sint Pieters Leeuw . Tevens werden enkele sympathisanten bedankt om de afdeling elk jaar te helpen bij verschillende activiteiten zoals hun ” Gebraadfestijn” en n de jaarlijkse ” pleisterverkoop”.

Deze slideshow vereist JavaScript.

 

Stille vrijwilliger achter de schermen, en afdelingsaptotheker : de Zilveren medaille voor haar 10 jaar effectieve en belangloze inzet : GODELIEVE DERIDDER

Eén van de drijvende krachten van onze hulpdiensten, niet dikwijls meer in Sint-Pieters-Leeuw maar als adjunct verantwoordelijke voor de hulpdienst steeds paraat om ervoor te zorgen dat er steeds voldoende vrijwilligers zijn op de hulpdiensten : de Zilveren medaille; voor zijn 10 jaar effectieve en belangloze inzet: TOM CROMPHOUT

Een tweede onmisbare kracht in onze afdeling, vaak aanwezig op hulpdiensten, maar vooral de persoon dat er nooit iets ontbreekt in onze voorraadkast. Onze Econoom : de Zilveren medaille; voor zijn 10 jaar effectieve en belangloze inzet : Monique Albert

Een team dat al jaren zorgt voor een perfect verloop van de driemaandelijkse bloedinzamelingen in Vlezenbeek. Zij krijgen allen : Een Eerste zilveren Baret op de Zilveren medaille voor zijn of haar 15 jaar effectieve en belangloze inzet Marie Sempels, Lieve De Win, Hilde Van Dorselaar, Guido Lebegge, Els De Win, Clement De Win

Een dame die sinds mensenheugenis deze bloedinzamelingen in Vlezenbeek heeft geleid, en nu langzaam aan het werk overlaat aan de jongere generatie : Een Tweede zilveren Baret op de Zilveren medaille voor haar 20 jaar effectieve en belangloze inzet PAULA SEMPELS

Een duivel-doet-al die al van in de wieg op talrijke Rode-Kruisactiviteiten aanwezig was. Hij was enkele jaren verantwoordelijke van het Jeugd-Rodekruis van onze afdeling, is hij nu aanwezig als event-hulpverlener op talrijke hulpdiensten en staat steeds paraat als rampenhulpverlener.Dit alles combineert bij met zijn taken als Adjunct Communicatie € werver : Een Tweede zilveren Baret op de Zilveren medaille voor zijn 20 jaar effectieve en belangloze inzet. JURGEN VANDERSTRAETEN

Onze ouderdomsdeken, gedurende jaren heeft zij meegewerkt aan een ondertussen verdwenen zorgbib; Een Tweede zilveren Baret op de Zilveren medaille voor haar 20 jaar effectieve en belangloze inzet. DENISE VAN ISEGHEM

Gedurende jaren was hij steeds te zien op de bloedinzamelingen in Sint-Pieters-Leeuw en heeft hij de taak van secretaris plichtsbewust vervuld. Nu nog mogen wij steeds op hem rekenen als wij een helpende hand nodig hebben : Een Tweede zilveren Baret op de Zilveren medaille voor zijn 20 jaar effectieve en belangloze inzet. CHRISTIAN STIENS

Hij is ex-afdelingsvoorzitter en vertegenwoording van het Rode Kruis bij het GROS. Nog steeds één van de stille maar trouwe medewerkers, die in actie komen als er vele handen nodig zijn : de Gouden medaille voor zijn 25 jaar effectieve en belangloze dienst JULIEN VANDENBERGHE

Reeds vele jaren vrijwilliger en hulpverlener, lesgever Eerste hulp, Bedrijfseerstehulp, Hartveilig, enz…Door iedereen nu gekend als voorzitter van onze afdeling, en onze vertegenwoordiging in de hogere geledingen van het Rode Kruis. Ongetwijfeld vergeet ik hierbij nog talrijke van zijn voorgaande functies, maar wij willen nog voor het donker thuis zijn : een Eerste Zilveren barette op de gouden medaille, voor 30 jaar effectieve en belangloze inzet LUC DE TOBEL

Al jaren aanwezig in onze afdeling. Als adjunct verantwoordelijke voor de hulpdiensten verzorgt hij de technische uitrustingen, en organiseert hij de vormingen van onze hulpverleners. Aanwezig als hulpverlener of ambulancier op talrijke hulpposten, en steeds in de buurt als er helpende handen nodig zijn: De Legpenning Koningin Elisabeth, voor 40 jaar effectieve en belangloze inzet PATRICK DECONINCK

Tot slot, er komt inderdaad een einde aan onze lijst van jubilarissen, nog een kernfiguur in onze afdeling, adjunct-voorzitter, verantwoordelijk hulpdienst, lesgever Hartveilig, aanwezig op talrijke hulpdiensten en altijd present op alle activiteiten van onze afdeling, stickerverkoop, eetfestijn, opruimacties enz. Ook hier vergeet ik ongetwijfeld een tal van zijn prestaties, de Tweede gouden barette op de gouden medaille, voor 45 jaar effectieve en belangloze inzet LEO VANDERSTRAETEN

%d bloggers liken dit: