SINT-PIETERS-LEEUW: – Wist je dat elke dag bijna 30 mensen een hartstilstand krijgen buiten het ziekenhuis en slechts 7 % dit overleeft? Maar er is ook goed nieuws, want wanneer een slachtoffer binnen de eerste 3 tot 5 minuten wordt gereanimeerd en een stroomstoot krijgt toegediend met een AED-toestel, stijgt de overlevingskans met 50 tot zelfs70 %.

Om de overlevingskans van slachtoffers met een hartstilstand te verhogen en ervoor te zorgen dat meer Leeuwenaren eerste hulp kunnen bieden, start de lokale afdeling van het Rode Kruis in samenwerking met de gemeente terug met de opleidingen ‘Reanimeren en defibrilleren’.

Wanneer? De eenmalige opleiding duurt 3 uur en wordt herhaald op 25 november, 9 december 2021, 20 januari, 17 februari, 17 maart, 28 april en 12 mei 2022 telkens om 19 uur.
Waar? Site Brabantpoort, Pepingensesteenweg 250.02.
Inschrijven? Inschrijven via https://act.rodekruis.be. Maximum 10 personen.
Meer info? Bel met één van de hartveilig animatoren via 0470 213 515.

%d bloggers liken dit: