SINT-PIETERS-LEEUW: – Naar aanleiding van het project Kanaaltuinen, de realisatie van de Driefonteinenbrug en de herinrichting van de Bergensesteenweg N6, stelt de dienst Mobiliteit voor om de Edward de Baerdemaekerstraat te knippen ter hoogte van de Beukenlaan.
Na de herinrichting van de N6 zal de Baesstraat, die nu afgesloten is, immers open gaan en uitgeven op een verkeerslichten geregeld kruispunt met de Vanderstraetenstraat.
Deze beslissing werd goedgekeurd op de gemeenteraad van donderdag 29 oktober 2020.
Dit om de verkeersleefbaarheid in de Wijk Wilderveld en de Edward de Baerdemaekerstraat te garanderen na uitvoering van de vernoemde projecten.
1 comment
Comments are closed.
Dat houd niemand tegen,rond de blok rijden duurt maar 1 minuut langer,dit gaat de overlast zelf erger maken,want de bestuurders gaan nog sneller door de wijk rijden. Een zone 30 kan dat minder erg maken.