SINT-PIETERS-LEEUW: – Vrijdagavond hield de sportdienst en het gemeentebestuur van Sint-Pieters-Leeuw de traditionele “kampioenendag” met huldiging van de sportlaureaten uit de gemeente.
De Sportleeuw ging dit jaar naar Jan Cornelis voor zijn Gouden medaille op de 800 meter en zilveren medaille op de 1500 meter op de ‘World Police and Fire Games’ te Belfast.
De Medaille van Sportlaureaat gaat dit jaar naar Judoka Nathan Decuyper.

2014-06-20-uitreiking-sportleeuw_19
2014-06-20-uitreiking-sportleeuw_18
Sportlaureaten 2013 – 2014: Kampioenen
1) Zwemmen : Zwemclub De Waterleeuwen
Provinciaal kampioen 50 m vrije slag: Maarten Carremans – medaille
2) Paardrijden : Mare’s Dream
Belgisch kampioen Mennen categorie Benjamins: Océane Naniot – medaille
3) Atletiek : Olympic Essenbeek Halle
Provinciaal kampioen Indoor 200 m spurt categorie junioren: Kyna Missotten – medaille
Provinciaal kampioen Veldcross categorie Benjamins: Nolan Huysmans – medaille
4) Turnen : Vzw Gympie
Gouden medaille recrea Artistieke gymnastiek cztegorie pupillen: Emma Baton, Anouck Sermon en Laure Rimbert – medaille
Gouden medaille Artistieke gymnastiek Benjamins C: Saar Van Onsem – medaille
Gouden medaille recrea Artistieke gymnastiek categorie Benjamins: Solle Tibollo en Sarah Hoton – medaille
Gouden medaille recrea Artistieke gymnastiek categorie Miniemen: Morgane Baton – medaille
Gouden medaille recrea Artistieke gymnastiek categorie Benjamins: Margaux Van De Broecke – medaille
Gouden medaille recrea Artistieke gymnastiek ploegwedstrijd: Morgane Baton, Zoé De Boeck, Danaël Rouyet en Kelly Sermon – Beker
5) Turnen : Leeuwse Turnkring
1ste plaats Dance Cup categorie A jeugd trends: Mini Stars Dance O’Mania – Beker
1ste plaats Dance Cup categorie A kids trends: Starkids Dance O’Mania – Beker
1ste plaats Kampse Dance Cup : Streetdance 5 – Beker
1ste plaats Recreatornooi Lange Mat categorie juniors/seniors: Tristan Uytendaele – medaille
1ste plaats Recreatornooi Lange Mat categorie beloften: Chloé Defour – medaille
1ste plaats Recreatornooi Dubbele Mini categorie beloften: Evelyn Vermeulen – medaille
1ste plaats Recreatornooi Dubbele Mini categorie Miniemen: Luca Vermeulen – medaille
Gouden medaille recrea Mini trampoline categorie Benjamins: Jordan Raskin – medaille
Gouden medaille recrea toestelturnen categorie pupillen: Laura Collee, Dalila Ouriaghli en Emma Urbain – medaille
Gouden medaille recrea toestelturnen categorie benjamins: Vibeke De Cock, Lotte Annendijck, Shanaya Gillyns en Lisa Vermeulen – medaille
Gouden medaille recrea minitrampoline categorie miniemen: Xana Uyttendale – medaille
Gouden medaille recrea trampoline categorie benjamins: Fiona Uyttendale – medaille
1ste plaats recrea trampoline categorie senioren: Soufiane Lafrarchi – medaille
6) Turnen : Turnkring Ten Gaerde
Brabants kampioen dubbele mini trampoline: Roswitha Raschke – medaille
Vlaams en Belgisch kampioen dubbele mini trampoline: Sebastien Raschke – medaille
7) Handboogschieten : Koninklijke schuttersgilde Sint-Sebastiaan
Kampioen kadetten Vlaams HandboogschuttersVerbond: Elke Coudron – Medaille
Kampioen vrouwen VHV: Eliane Coudron – Medaille
Kampioen mannen VHV: Kris Wauters – Medaille
Jeugdkoning: Wout Bosmans – Medaille
Winnaars ploegenkampioenschap VHV – Myriam Mathijs, Eliane Coudron, Tim Coudron en Rudi Coudron – Beker
8) Judo : Judoclub Sint-Pieters-Leeuw
1ste plaats Provinciale ontmoeting U13: Audric Decuyper en Robert Sabwisa – Medaille
9) Voetbal : SK Leeuw
Kampioen in hun reeks: U21 – Beker
Promotie naar 2de provinciale: 1ste ploeg – Beker
10) Voetbal : Sporting Boys 65
Kampioen in hun reeks van de K.A.V.V.V.: Veteranen – Beker
11) Volleybal : Volleybalclub Zuun
Kampioen 1ste provinciale + reserven: Dames 1 – Beker
Kampioen in hun reeks: U11 meisjes – Beker
Kampioen in 2de prov: Recrea Heren – Beker

Deze diashow vereist JavaScript.


Gouden Jubileummedaille
1)Handboogschieten : Koninklijke schuttersgilde Sint-Sebastiaan
30 jaar clublid Christian Basteleus, Christian Crevits, Rudy Heymans en Ingrid Segers – medaille

Zilveren Jubileummedaille
1) Handboogschieten : Koninklijke schuttersgilde Sint-Sebastiaan
25 jaar clublid Rudi Lichtert, Leon Stiens en Pierre Van Belle – medaille
2) Karate : Kime Karate club
25 jaar clublid/trainer Luc Lintermans medaille

2014-06-20-uitreiking-sportleeuw_16Medaille van Sportlaureaat voor Judoka Nathan Decuyper – medaille
Provinciaal kampioen U18 –46 kg
Zilver op het Vlaams Kampioenschap U18 – 46 kg
Zilver op het Belgisch Kampioenschap U18 – 46 kg
Brons op het Internationaal Tornooi te Duisburg (DUI)
Selectie voor een stage met het ‘Belgian Junior Olympic Team’ in Mulhouse (FRA)
.

2014-06-20-uitreiking-sportleeuw_17Sportleeuw voor Jan Cornelis
Gouden medaille op de 800 meter en zilveren medaille op de 1500 meter op de ‘World Police and Fire Games’ te Belfast.
Zie artikel: 22/08/2013 – klik hier

Proficiat aan al deze Leeuwse sporters!

Een overzicht van alle Sportverenigingen uit de gemeente kan je hier raadplegen:
www.sint-pieters-leeuw.be/content/content/record.php?ID=402

%d bloggers liken dit: