HALLE / SINT-PIETERS-LEEUW: – Van dinsdag 12 augustus tot en met vrijdag 15 augustus 2025 wordt gewerkt aan de nutsvoorzieningen op de Alsembergsesteenweg tussen het Kanaal Brussel-Charleroi en de Bergensesteenweg.
Deze werken gebeuren in verschillende fases op het grondgebied van Sint-Pieters-Leeuw, met een gedeeltelijke omleiding via Halle. De werken gebeuren in opdracht van Wyre, Fiberklaar en De Watergroep.
– Op de Alsembergesteenweg blijft de rijrichting komende van de Bergensesteenweg richting Buizingen geopend.
– Richting Bergensesteenweg wordt de Alsembergesteenweg afgesloten voor het verkeer komende van Buizingen, richting Bergensesteenweg. Ter plaatse is een wegomleiding aangegeven. Verkeer richting Halle wordt ter hoogte van het kruispunt Octave de Kerchove d’Exaerdestraat omgeleid via de Beerselsestraat. In de werfzone geldt er een tonnagebeperking van 5,5 ton. Zwaar verkeer wordt omgeleid via de R0 of de Afrit Anderlecht (N6).
– Voetgangers en fietsers kunnen nog altijd door.

Ontdek meer van Sint-Pieters-Leeuw nieuwssite

Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder