ZUUN: – De eerste taal- en voetbalstage van KV Zuun van deze zomer zit erop en het was opnieuw een schot in de roos. Een week lang genoten tientallen kinderen van een unieke mix van sport, spel en taalplezier.
Goed nieuws voor wie het gemist heeft: van 18 tot 22 augustus 2025 volgt een tweede editie, waarvoor je nog kan inschrijven via www.kvzuun.be!
Taal leren met een glimlach, voetballen met passie
Elke dag stonden er twee voetbaltrainingen op maat op het programma, begeleid door gediplomeerde trainers van KV Zuun. Daarnaast kregen de deelnemers ludieke taallessen van ervaren leerkrachten, die taalvaardigheid op een speelse manier bijbrachten. De leiding van Chiro Zuun zorgde voor extra spelplezier, en de dag werd telkens afgesloten met een reeks spannende wedstrijdjes.
Wil jij er in augustus ook bij zijn?
Schrijf je snel in voor de tweede taal- en voetbalstage van KV Zuun via www.kvzuun.be en beleef een onvergetelijke week vol sport en spel!
• Opvang: ’s morgens van 8u tot 9u, ’s avonds van 16u tot 17u
• Inclusief: dagelijks een fruitje en een koekje
• Prijs: €125 per week / Sociaal tarief beschikbaar voor gezinnen met verhoogde tegemoetkoming