RUISBROEK: – Vanmiddag vertrok vanuit LDC ’t Paviljoentje de 21ste Rolstoelwandeling op een uitgestippeld parcours. Onderweg noteerden de deelnemers mobiliteitstips voor het lokaal bestuur.
Deze 21ste rolstoelwandeling werd georganiseerd door Kannet – het vroegere Kando en KVG – en Betty Van Laethem in samenwerking met de gemeente. Het Rode Kruis zorgde voor bijstand en de lokale politie begeleide de wandeling.
Nadia Laus, voorzitster Kannet Sint-Pieters-Leeuw: “We ijveren vanuit Kannet voor een gemeente die toegangkelijk is voor mensen met een beperking of minder mobiele personen die het moeilijk hebben om zich te verplaatsen. Ook deze mensen moeten zich goed voelen in onze gemeente daarom organiseren we deze wandeling in samenwerking met het gemeentebestuur.
Toen we onze wandeling gingen uitstippelen wouden we vertrekken hier vanop de parking van het Paviljoentje naar de natuur achter het gebouw. Maar door de hoge boordstenen is het onmogelijk om dat te doen. Het volgende probleem waren de struiken en het brugje dat je onmogelijk met een rolstoel kan nemen om op het wandelpad uit te komen. Dus vandaag een alternatieve route naar het centrum via de Fabriekstraat en de Kerkstraat.”
Na de wandeling volgde een gezellig samenzijn met een optreden van Rudi Tastenoe in LDC ’t Paviljoentje. Voor Rudi was het de 20ste keer dat hij optrad voor de rolstoelwandeling, Onnodig te zeggen dat hij dus voor feestelijke ambiance zorgde.
(Bekijk meer foto’s in onderstaande foto-diashow, klik op play of de pijltjes.)


