SINT-PIETERS-LEEUW: – Speelplein De Leeuwtjes staat te popelen om van start te gaan met de speelpleinwerking in juli en augustus.
Van 1 juli tot en met 14 augustus 2024 kunnen kinderen van 2,5 tot 12 jaar genieten van tal van leuke activiteiten en avonturen op verschillende locaties in Sint-Pieters-Leeuw. De speelpleinlocaties zijn Zonnig Leven voor de lagere schoolkinderen, basisschool ’t Populiertje voor de kleuters, en basisschool Den Top voor kinderen van 2,5 tot 10 jaar.
Schepen van Jeugd, Bart Keymolen: “Zaterdag waren ruim 57 van de in totaal 68 monitoren aanwezig op onze monidag. Het werd een leuke teambuilding bij de start van een nog leukere vakantieperiode. Alle speelpleinlocaties zijn klaargezet om morgen vlot te kunnen starten. De monitoren hebben samen gegeten en een opfrissing gekregen van alle procedures en EHBO. Ook het instuderen van de nieuwe speelpleindans kon uiteraard niet ontbreken!”
Dagelijks staat een team jonge en enthousiaste animatoren klaar om samen met de kinderen leuke activiteiten rond een vastgelegd thema te doen; spelen als een draak, knutselen voor de koning, ravotten in het speelbos met de trollen of sporten op het speelpleinstrand.
Keymolen benadrukt het belang van de inzet van de animatoren: “Ik wil nu reeds al onze monitoren en medewerkers bedanken voor het mateloos engagement dat zij opbrengen om onze Leeuwse kinderen in de beste omstandigheden op te vangen en te entertainen.”
Meer info: www.sint-pieters-leeuw.be/brul/aanbod-op-maat/vakantieopvang/speelplein-de-leeuwtjes