NEGENMANNEKE: – Vanavond opende de tentoonstelling van kunstvereniging Pro Arte uit het Negenmanneke. Ter gelegenheid van hun 35-jarig jubileum in kasteel Coloma. In meer dan één opzicht wordt het een speciale editie want de grote jubileumtentoonstelling is meteen ook hun allerlaatste wapenfeit.

voorzitter William Clerincx kondigde tijdens de vernissage aan dat het de allerlaatste tentoonstelling van de kunstkring zal zijn. “De leden en het bestuur worden allemaal een dagje ouder en er is niet meteen opvolging. De meeste leden zijn ook actief in andere kunstkringen zodat ze niet in een zwart gat zullen vallen. Dus stoppen we liever op een absoluut hoogtepunt dan het nog jaren sukkelend te rekken. Onze tentoonstelling was nog nooit zo groot, veelzijdig en kwaliteitsvol als deze.”

Meer dan 150 werken worden tentoongesteld van klassiek tot hedendaags en Art Nouveau stijl.
De bezoeker kan er volgende technieken ontdekken: keramiek, brons, houtsnede, textiele kunst, recup art en schilderwerken in acryl, olieverf, aquarel, was techniek en houtskool.

Deze slideshow vereist JavaScript.

Stellen tentoon: Bajart Lieve, Balis Margaretha, Clerinx William, Deron Lucienne, De Schutter Regine, Gonzalev Lozano Luis, Lagneau Viviane, Vanderschueren Marleen, Voets Fred en Wets Rita.
de tentoonstelling is te bezoeken op 15,16,22 en 23 april 2023 van 10 tot 18 uur in het Colomakasteel.

%d bloggers liken dit: