SINT-PIETERS-LEEUW: – Vanaf 1 september 2022 zal De Lijn buslijn 575 omgevoren tot lijnnummer 52 (Vlezenbeek – Sint-Genesius-Rode) met een aangepast traject.
Het traject tussen Vlezenbeek, Sint-Pieters-Leeuw en Lot blijft ongewijzigd, de wijziging doet zich voor vanaf halte Lot Station tot Sint-Genesius-Rode.

Door de trajectwijziging vervalt de bediening van de haltes te Ruisbroek, maar voor deze reizigers is wel een alternatief via de combinatie van bus 810 met buslijnen 153 -154 -155.

Uurregeling buslijn 52: MA-VRIJ
Vlezenbeek Ziekenhuis Inkendaal 7:22
Vlezenbeek Gemeenteplein 7:24
St-P-Leeuw Gemeentehuis 7:30
St-P-Leeuw Stationstraat 7:35
Lot Station 7:40
Beersel Station 7:46
Beersel Gemeenteplein 7:48
Alsemberg Opvangcentrum 7:53
Alsemberg Sint-Victor 7:59
Alsemberg Winderickx 8:02
Sint-Genesius-Rode O.L.V. College 8:04
– Enkel de belangrijkste haltes zijn in de tabel opgenomen; alle haltes op het traject worden bediend

WOE  / Ma-Di-Do-Vrij
Sint-Genesius-Rode O.L.V. College 12:10 15:45
Alsemberg Winderickx 12:12 15:47
Alsemberg Sint-Victor 12:13 15:49
Alsemberg Opvangcentrum 12:19 15:55
Beersel Gemeenteplein 12:24 16:00
Beersel Station 12:26 16:02
Lot Station 12:32 16:08
St-P-Leeuw Stationstraat 12:37 16:13
St-P-Leeuw Gemeentehuis 12:42 16:18
Vlezenbeek Gemeenteplein 12:44 16:20
Vlezenbeek Ziekenhuis Inkendaal 12:46 16:22

%d bloggers liken dit: