2020-04-25-Virtuele Leeuwerikjogging 2020SINT-PIETERS-LEEUW:- Zoals jullie weten gaat dit jaar de Leeuwerikjogging niet door wegens het alomgekende virus dat ons nu al wekenlang teistert. De organisatie besliste daarom om nu een Virtuele Leeuwerikjogging 2020 te organiseren en iedereen kan deelnemen.

Dirk Mollaert & Christophe De Backer namens het bestuur van Joggingclub Leeuwerik:
Dit valt ons redelijk zwaar. Daarom hebben we het idee opgevat om onze Leeuwerikjogging 2020 alsnog te laten doorgaan maar dan op een virtuele en individuele wijze.

De bedoeling is om via jullie gps-uurwerk of smartphone gelinkt aan Strava het segment van 5km 650m te lopen of te wandelen. Dit kan zowel voor leden als niet-leden.

De snelste man en de snelste vrouw krijgen een aandenken. Er zullen ook een 5 -tal tombola prijzen verloot worden onder alle deelnemers.
Deelnemen kan vanaf begin mei tot eind juni. Je mag zo dikwijls de omloop afleggen als je wil. Zo kan je telkens je persoonlijk record verbeteren.
De mensen die van verder komen, kunnen met de fiets naar het Zonnig Leven om van daaruit het parcours af te leggen.

Virtuele Leeuwerikjogging 2020

Diegenen die hun prestatie niet kunnen registreren op Strava, kunnen een mail sturen met hun tijd en een foto vanop het parcours naar leeuwerik@telenet.be.
We gaan er van uit dat iedereen dit op een eerlijke manier doet. Op de foto vindt u een plannetje met de omloop. Deze is licht gewijzigd op het einde: zo blijven we zoveel mogelijk van de openbare weg.
Het parcours is vanaf heden bewegwijzerd.

Dit is een ludiek initiatief om ons toch nog een beetje verbonden te voelen in deze tijden.”
Meer info: http://leeuwerik.telenet.be

%d bloggers liken dit: