RUISBROEK: – Nu de meeste mensen in deze coronatijden meer tijd hebben om te koken, is het Buurthuis 1601 op zoek naar recepten met een verhaal, geschreven door Ruisbroekenaars. Het doel is om samen een kookboek te maken.
Wim Carels en Jan Cornelis van Buurthuis 1601 geven meer uitleg:
“Nu we minder buiten komen hebben we misschien wel meer tijd om te koken. De supermarkt of lokale voedingswinkel is ook 1 van de enige winkels waar iedereen nog naartoe gaat.
Daarom dachten we om samen met de bewoners van Ruisbroek een kookboek te maken. We zijn op zoek naar een recept met een verhaal. Iedereen heeft wel een recept dat voor hem speciaal is, omdat het gezond en superlekker is, soms omdat het herinneringen oproept of omdat je al jaren bezig bent met de verfijning ervan…..
Wat wij nodig hebben:
De naam van het gerecht – De ingrediënten – De bereidingswijze – Een foto.
Een korte omschrijving of de reden waarom het voor jou zo’n speciaal recept is. (max 2 zinnetjes)
In de eerste plaats hebben we de tekst nodig, wij gaan ze dan allemaal in hetzelfde document zetten en voor de lay-out zorgen. Het zou ook super zijn als je ons daarna een originele foto kan sturen. Je mag verder ook zelf kiezen hoe je uw gerecht het mooiste kan presenteren voor in het kookboek.
Indien je geen computer hebt om het te typen, mag je het op een papier schrijven en er een foto van nemen.
Het is goed om ons te laten weten, vooraleer je het hele recept uitschrijft, aan welk gerecht je gedacht had. Zo kunnen we na gaan of er niet al iemand anders is met je/hetzelfde gerecht.”
Je kan hen contacteren via: wim.carels@groepintro.be & Jan.cornelis@groepintro.be”