SINT-PIETERS-LEEUW: – Tijdens de gemeenteraad van donderdagavond ontving Roland Demol de eretitel van gemeenteraadslid.


Roland Demol was gemeenteraadslid van 28 november 1985 tot eind 1988, van 26 november 1992 tot eind 2000 en van 25 april 2002 tot eind 2006. Hij was tevens ocmw-raadslid van 5 januari 2007 tot en met 31 december 2012.

Deze slideshow heeft JavaScript nodig.

 

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.

%d bloggers liken dit: