RSS

Gerlinde Werdefroi wint Sportleeuw

30 Jun

SINT-PIETERS-LEEUW: – Vrijdagavond hield de sportdienst en het gemeentebestuur van Sint-Pieters-Leeuw de traditionele “kampioenendag” met huldiging van de sportlaureaten 2016-2017 uit de gemeente.
Hiphopster Gerlinde Werdefroi wint dit jaar de Sportleeuw. Dat is de hoogste sportieve onderscheiding die de gemeente Sint-Pieters-Leeuw kan uitreiken.

2017-06-30-sportlaureaten (65)Gerlinde Werdefroi wint Sportleeuw
Gerlinde Werdefroi wint de trofee voor haar prestaties:
Met Hiphop dansgroep Empire Crew behaalde ze de halve finale van Belgian got Talent
En werd ze in de categorie Megacrew:
-Belgisch kampioen
-Europees kampioen in Tjechië
-Wereldkampioen in Oostenrijk

Gedurende de week danst Gerlinde tussen de 10 à 20 uur en met Empire schommelt dat tussen de 3 en 15 uur afhankelijk van hoe druk ze het hebben.

Gerlinde Werdefroi: ” Empire is nog steeds een hobby en geen beroep want spijtig genoeg wordt in België het dansen en creatief bezig zijn nog niet echt beloond. Ik geef ook les in dansscholen in de buurt in Lennik en Dilbeek.
Dansen is een leuke sport omdat je zowel fysiek bezig bent als mentaal en je oefent je lichaamscoördinatie en je evenwicht. Het is ook een team-sport dus je hebt altijd fun.”

Er werden tijdens de avond ook heel wat medailles en bekers uitgereikt aan sportieve inwoners en ploegen van Sint-Pieters-Leeuw.
2017-06-30-sportlaureaten (63)
Kampioenen 2016-2017:
1) Turnen: Vzw Gympie
De Boeck Roxanne Kampioene Vlaams-Brabant cat.C11- toestelturnen
Meeus Sandy Kampioene Vlaams-Brabant- cat.C13 -toestelturnen
Annabel Goud – Recreatietornooi 9-10 jaar – toestelturnen
Baton Emma Goud – Recreatietornooi 9-10 jaar – toestelturnen
Tibollo Solé Goud – Recreatietornooi 11-12 jaar – dubbele minitrampoline – tumbling – toestelturnen
Rimbert Laure Goud – Recreatietornooi 11-12 jaar – tumbling – toestelturnen
De Boeck Zoé – Kampioene recreatietornooi 15+ – dubbele mini- trampoline
Van Nieuwenhove Marthe – Kampioene recreatietornooi 13-14 jaar – mini-trampoline
Ailine – Kampioene recreatietornooi 15+ – dubbele mini-trampoline – toestelturnen
Ballintijn Emilie Goud – Recreatietornooi 9-10 jaar – toestelturnen
Kabangala Cindy Goud – Recreatietornooi 11-12 jaar – toestelturnen

2) Turnen: Leeuwse Turnkring
Nathan Uyttendaele Vlaams kampioen dubbele minitrampoline – 1 ste plaats – trampoline all round
Vibeke De Cock Goud – recrea Airtrack, TT en lange mat
Houben Bo Goud – recrea dubbele minitrampoline
Stienlet Estelle Goud – recrea dubbele minitrampoline
Uyttendaele Kaïtan Goud – recrea dubbele minitrampoline
Garcia Celia Goud – recrea trampoline en minitrampoline
Vaeye Thibo Goud – recrea trampoline en dubbele minitrampoline
Caraffa Jérome 1 ste plaats 15+ – all round recrea dubbel mini
Vermeulen Lisa 1 ste plaats (13-14 jaar) – recrea lange mat en TT
Defour Chloé 1 ste plaats 15+ – recrea lange mat
Collee Lana Goud – recrea TT
Jamli Laïla Goud – recrea TT
Collee Lana Goud – recrea lange mat
Fievez Febe Goud – recrea lange mat en TT
Masungi Alicia Goud – recrea lange mat en TT
Peeters Febe Goud – recrea lange mat en TT
Carton Jill Louise Goud – recrea TT
Claes Maren Goud – recrea TT
Gillijns Iluna Goud – recrea TT
Doumen Sabrine Goud – recrea TT
Fath Chrafih Lina Goud – recrea TT
Gillijns Shanaya Goud – recrea TT en lange mat
Vermeulen Luca 1 ste plaats – trampoline all round
Nonneveiler Lynne Goud – minitrampoline

– Ministars 1ste plaats Dance Cup Beker
– Superstars 1ste plaats Dance Emotion Beker

3) Zwemmen: Zwemclub De Waterleeuwen
– Ploeg 4×100 m. vrije slag – miniemen: Floris Steven, Janssen Tom, Cleymans Karsten en Vander Vennet Marco – Goud provinciale kampioenschappen te Leuven voor 13-14 jarigen
– Carremans Maarten – Brons op Vlaams kampioenschap – 50 m. vrije slag en 50 m. vlinderslag + Winnaar zwemmarathon 2016 : 75 km 350 meter gezwommen

4) Judo: Judoclub Sint-Pieters- Leeuw
Decuyper Audric Provinciaal kampioen
Decuyper Nathan Provinciaal kampioen
Lahmar Amine Provinciaal kampioen

5) Voetbal: SK Leeuw
Dames SK Leeuw B Kampioen 3 de Provinciale B

6) Voetbal: KV Zuun
U 21 Kampioen in hun reeks
U15 A Kampioen in hun reeks
U 15 B Kampioen in hun reeks

7) Volleybal: Volleybalclub Zuun
Dames 2 de Provinciale Kampioen + promotie
Meisjes U 13 Kampioen 2 de provinciale
Heren Recrea 2 de Prov. Kampioen + promotie

8) Volleybal: Ruisbroek ‘84
Dames 3 de Provinciale Promotie via eindronde naar 2 de

9) Tennis: Ruisbroekse Tennisclub
Heren 45 (afd. 4) Kampioen Vlaams-Brabant + ½ finale van België Beker
Vanhoudt Mara & Ballentijn Charlotte Kampioen Vlaams-Brabant + ½ finale van Vlaanderen

10) Boogschieten : Koninklijke Schuttersgilde Sint-Sebastiaan
Dries Meert 1°plaats VHV-kampioenschap senioren
Sally Van Schoor 1°plaats VHV-kampioenschap dames
Jens Du Bois 1°plaats VHV-kampioenschap juniores

11) Vovinam VietVoDao
Tran Bao Dang Goud – Khai Mon Quyen (9-11 jaar)
Tran Bao Son, Tran Bao Dang en Phung Minh Triet Goud – Khai Mon Quyen Synchronized (12-14 jaar

12) Badminton
– Gomez Alysa Brons op de nationale Special Olympics Med

Zilveren jubeleummedaille
1) Voetbal: SK Leeuw
– Christophe Harnie 25 jaar actief lid

Sportleeuw
– Gerlinde Werdefroi

Deze slideshow heeft JavaScript nodig.

 
Reacties staat uit voor Gerlinde Werdefroi wint Sportleeuw

Geplaatst door op juni 30, 2017 in actualiteit, nieuws, Sint-Pieters-Leeuw, sociaal, sport

 

Tags: ,

Reacties zijn gesloten.

 
%d bloggers liken dit: