2017-02-00_oprope-vrijwilligers-hippotherapie-inkendaalVLEZENBEEK: – Revalidatieziekenhuis Inkendaal in Vlezenbeek biedt revalidanten Equine Assisted Therapy (hippotherapie) aan. Hierbij wordt binnen het therapeutisch werken met zowel kinderen als volwassen revalidanten gebruik gemaakt van paarden.
Heb je interesse om als vrijwilliger ook een steentje bij te dragen en heb je zin om mee te helpen de paarden te verzorgen? Neem dan contact op met het revalidatieziekenhuis.

Paarden van de wei en uit de stal halen, borstelen en optuigen, het paard leiden tijdens de hippotherapiesessies zodat de therapeut zich kan focussen op de oefeningen met de revalidant….
Kan je je vrijmaken op één van volgende momenten:
– Dinsdag en/of donderdag van 8u30 tot 12u30
– Zaterdag en/of zondagvoormiddag ( ook feestdagen) van 9u tot 11u
– Tijdens de schoolvakanties

Neem dan snel contact op met Els Van Holderbeke, Directeur HR en Communicatie of Tessy De Clippeleir, verantwoordelijke EAT, via volgende mailadressen: els.vanholderbeke@inkendaal.be of Tessy.DeClippeleir@inkendaal.be

Ontdek meer van Sint-Pieters-Leeuw nieuwssite

Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder