2013-10-06-archieffoto_zwemwedstrijdSINT-PIETERS-LEEUW: – Zwemclub de Waterleeuwen organiseerde zondag een open zwemwedstrijd in het Wildersportcomplex. Op het programma rugslag, schoolslag, vlinderslag enz. 165 zwemmers namen het tegen elkaar op. 
De Waterleeuwen toonden het beste van zichzelf en sleepten zelf 29 medailles in de wacht.

Francoise Vandersteen: “2 keer per jaar organiseren we in onze gemeente een zwemwedstrijd waarop we 150 à 200 jongeren het beste van zichzelf laten geven. Als club zijn we ontzettend tevreden over de prestaties die onze leden hier vandaag geleverd hebben. Maar een wedstrijd van deze grootte organiseren is geen gemakkelijke opgave. Gelukkig kunnen we daarvoor rekenen op op de hulp van tientallen ouders en onze jongeren. Ik wens langs deze weg ook iedereen te bedanken, onze zwemmers, onze helpers en onze supporters! We hebben er een feestelijke namiddag opzitten en binnen een klein half jaar doen we het allemaal nog eens opnieuw.

%d bloggers liken dit: