VLEZENBEEK: – Maandag 07/01/13 omstreeks 9u00 werden 3 verdachte manspersonen opgemerkt die over een tuinafsluiting van een woning aan de Postweg (Vlezenbeek) klauterden.
Bij het opmerken door de buren namen de 3 verdachten te voet de vlucht in de richting van Anderlecht. Er werd een zoekactie opgezet door de lokale politie van Sint-Pieters-Leeuw, naburige politiekorpsen, evenals de luchtsteun van de federale politie. Op het grondgebied van Anderlecht werden 2 verdachten geïntercepteerd door de patrouilles van Dilbeek en Zuid. De derde verdachte werd op aangeven van de luchtsteun opgepakt in de omgeving van het Erasmushospitaal alwaar hij zich verscholen hield in een bosje.
De 3 verdachten van Albanese nationaliteit werden voor verder onderzoek en contactname met de dienst Vreemdelingenzaken meegenomen naar het commissariaat.
In de loop van de namiddag werden ze na afhandeling terug in vrijheid gesteld.
Meer info : www.lokalepolitie.be/sint-pieters-leeuw – 02 371 22 28 – info@polleeuw.be
1 comment
Comments are closed.