SINT-PIETERS-LEEUW: – Op zaterdag 4 augustus 2012  passeert de straattheater karavaan ‘Strapatzen’ langs Sint-Pieters-Leeuw.

Graag stellen we u StraPatZen voor, een nieuw project dat STRAattheater in het PAjottenland & ZENnevallei brengt.

Straattheater? Wel ja, letterlijk theater op straat, in alle mogelijke vormen: van circus tot mime, clownerie tot dans. Straattheater is niet voor een gat te vangen. Het publiek is al even divers, want zowel de kleinkinderen als de grootouders zijn er gek van.
En het beste nieuws: we brengen dit naar het centrum van Leeuw, helemaal GRATIS.

Om dit mogelijk te maken, werken we samen met CC De Ploter uit Ternat en de vzw Midzomer. Dankzij onze gebundelde krachten kunnen we internationale topartiesten naar hier halen. Het weer kunnen we niet voorspellen, maar dit weten we zeker: de zomer wordt er een vol avontuur, en met capriolen van het hoogste niveau!

Om 16.00 uur vliegen we er direct stevig in met Cirq’ulation Locale.

Afsluiten doen we pas als de nacht valt: de Uzz-vuurshow zal de Rink in vuur en vlam zetten. Het hele programma vindt u hieronder.

UUR GROEP ACT LOCATIE
16.00 Cirq’ulation Locale (B) Trampoline Mission 3 gemeentehuis
16.00 Dr Bubbles (B) reuzebellenblazen J.Depauwstraat
16.15 Celso y Frana (S) Here begins the story Colomapark
16.45 Joppe Wouters (B) Joplada J.Depauwstraat
16.45 Cirque Cirqulaire (B) Ciné Sirk Colomapark
17.15 Cie Azeïn (B/Fr) La vie tendre et cruelle des animaux sauvages Colomapark
17.15 Alakazam (USA) The human knot burgemeester
17.30 Mr Rizzo (NL) inschuifbouwkeet Rink
18.00 Olof Zitoun (FR) Le Cirk Topolini kunstacademie
18.00 Cirque Cirqulaire (B) Ciné Sirk Colomapark
18.30 Murga Rink
19.15 Celso y Frana (S) Here begins the story Colomapark
19.15 Alakazam (USA) The human knot burgemeester
19.45 Cirque Cirqulaire (B) Ciné Sirk Colomapark
19.45 Mr Rizzo (NL) inschuifbouwkeet Rink
20.00 Cirq’ulation Locale (B) Trampoline Mission 3 gemeentehuis
20.15 Cie Azeïn (B/Fr) La vie tendre et cruelle des animaux sauvages Colomapark
20.45 Joppe Wouters (B) Joplada J. Depauwstraat
20.45 Cirque Cirqulaire (B) Ciné Sirk Colomapark
21.15 Olof Zitoun (FR) Bistrot kunstacademie
22.30 I’n Eye (NL) Uzz-vuurshow Rink

Afsluiten wordt er gedaan met: I’n eye (Nederland): “De Uzz-vuurshow “- avondspektakel

Als u een traditionele vuurshow verwacht, zet u dan schrap. Natuurlijk kunnen de performers van I ’n eye vuurspugen als dat moet, maar de shows gaan veel verder dan dat.
“De Uzz” vertelt het verhaal van een eigenaardig volkje dat uit de hoogte op het publiek neerdaalt. Vanaf een hoge stellage komen de routines op drie verschillende niveaus op je af. De Uzz gunnen u een kijkje in hun wereld om op een spectaculaire manier af te sluiten met een spetterende finale! Voor dit spektakelstuk haalt I’n eye alles uit de kast: abseilen, stellages, turnen, acrobatiek, touwbruggen, steekvlammen, kung fu, spetters, vuurwerk, you name it…..

Naast het straattheater kan je genieten van verschillende andere acts en standjes naast het straattheatergebeuren.

Je kan er ook genieten van lekkere hapjes en drankjes

Ontdek meer van Sint-Pieters-Leeuw nieuwssite

Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder