wielerwedstrijd Memorial Camille Berghmans

ZUUN: – Vandaag organiseerde WTC Leeuw Sportief Saycom zijn V.W.F. wielerwedstrijd “Memorial Camille Berghmans” met start en aankomst aan Taverne De Grove.
2015-09-13-Memorial-Camille-Berghmans_03
Deze koers telde tevens mee als 13de rit van de VWF (Vlaamse Wieler Federatie) Geditrofee of te wel het ploegenklassement.

A-reeks – 74km – 1h46
1. Timmy WEECKERS
2. Gillian Van Rijmenant
3. Bjorn Coomans
4. Tommy Baeyens
5. Bjorn Lison
6. Jeroen Van Geyte
7. Steven Tuytschaever
8. Genadys Tilgalis
9. Kevin Selleslagh
10. Tom Vanopdenbosch

B-reeks – 74km – 1h46
1. David DEBREMAEKER
2. Roel Reigel
3. Koen De Bosscher
4. Michel Vereecken
5. David Haegeman
6. Stijn Gidé
7. Stefaan Paridaens
8. Peter Van Damme
9. Andy Van Eesbeek
10. Joris Van De Walle

C-reeks – 59,2km – 1h28
1. Gert FAUCK
2. Andy Annendijck
3. Danny Borremans
4. Peter Maes
5. Raf Van Den Bossche
6. Alain Goolaerts
7. Rudy Rey
8. Andy Roskam
9. Gert Muyshondt
10. Pascal De Wolf

D -reeks – 59,2km – 1h29
1. Guy DE COSTER
2. Patrick Jacobs
3. Herman Proost
4. Bruno Bruyere
5. Arie De Moor
6. Frank Van Der Perre
en Eric Paridaens
8. Dominique Geldolf
9. Johan Driesen
10. Eddy Van Der Steen

E-reeks -51,8km – 1h18
1. Francis DE RIDDER
2. Jan Van Den Brande
3. Ronny Paridaens
4. Danny De Backer
5. Christophe Davies
6. Rudy Thomas
7. Paul Casteleyn
8. Bert Costermans
9. Dominique Turcksin
10. Rene De Brucker

F-reeks – 44,4km – 1h12
1. Felix LUYTEN
2. Hugo Lismont
3. Jan Van Hove
4. Sus Auwers
5. Johny Van Holen
6. Florent De Leersnyder
7. Jean Blommaert
8. Jean Pierre Broothaerts
9. Jozef Deneef
10. Jos Vandermeulen

F+ -reeks – 44,4km – 1h12
1. Luc SNELS
2. Freddy Vandenberghen
3. Gaston Sannen
4. Roger Beelaert
5. Etienne Vandenhouwe
6. William De Cremer
7. Hubert D’Hondt
8. Jef Everaerts
9. Erik Van Der Steen
10. Luc Hermans

Deze diashow vereist JavaScript.

Eneco Tour rijdt dinsdag 13 augustus 2013 door Ruisbroek

2013-08-12-trofee-enec-2013RUISBROEK: – De tweede etappe van de Eneco Tour rijdt dinsdag 13 augustus 2013 rond 15.45 uur door Ruisbroek.

De negende editie van de Eneco Tour wordt verreden van maandag 12 augustus tot en met zondag 18 augustus 2013. Deze rittenkoers is een onderdeel van de UCI World Tour.

De tweede etappe van 176,9 km gaat van Ardooie naar Vorst. Als de renners een gemiddelde snelheid van 44 km/u aanhouden rijden ze om 15.45 uur door de Fabrieksstraat in Ruisbroek. Je kan dus supporteren voor de grote namen uit het wielrennen op 5km van de aankomst.

Tijdens de doortocht van de koers zal dit lokaal voor wat verkeershinder zorgen. Vanaf 14u heerst er ook een parkeerverbod langsheen het parcours.
De Enecotour is dagelijks ook live te volgen op Sporza en op www.enecotour.com.


Rit 2:De rit vertrekt nog in het biljartvlakke Ardooie, maar trekt vervolgens richting de Vlaamse Ardennen. Daar worden de deelnemers enkele zware kuitenbijters voorgeschoteld. Eerst trekt het peloton over de Côte de Trieu, de Kruisberg, Mont de Saint Laurent en Kluisberg, om daarna in volle finale de Alsemberg en Bruine Put te overwinnen. Na de beklimming van de Bruine Put is het nog veertien kilometer richting Vorst, waar ook de finish licht oplopend is.
2013-08-12-ritschema_eneco-tour_ruisbroek

Parijs-Brussel rijdt zaterdag door Sint-Pieters-Leeuw

SINT-PIETERS-LEEUW: – De 92ste wielerwedstrijd Parijs-Brussel rijdt zaterdag 8 september rond 16.00 uur door Sint-Pieters-Leeuw.

De renners komen van Halle Sint-Pieters-Leeuw binnen via Bergensesteenweg en rijden vervolgens via de Europalaan, Joseph Depauwstraat, Pastorijstraat, Victor Nonnemansstraat, Vlezenbeeklaan en via de Pedestraat rijden ze naar Dilbeek om aan te komen in Brussel.

Volgens het snelste schema rijden ze Leeuw binnen om 15.44 uur volgens het traagste om 16.11 uur.
Hou dus rekening met lokale  verkeershinder tijdens de doortocht van de koers!
Langsheen de reisweg geldt een parkeerverbod

Meer info: www.parijs-brussel.be

Uitslagen wielerwedstrijd Vlezenbeek

Uitslagen van de vandaag gereden wedstrijden aan Café ’t Vagevuur aan de Vlezenbeeklaan.

A-reeks

1 Van Pelt David
2 Motte David
3 Quina Eddy
4 Ceulemans Geert
5 Penninckx Tom
en Vermassen Peter
7 Martens Raf
8 Devleeschauwer Philippe
9 Vanden Wijngaerd Bart
10 De Paepe Jimmy

B-reeks

1 Thomas Rudy
2 Van Driessche Alain
3 Rens Marc
4 De Schepper Nico
5 Saelens Danny
6 Van Ransbeeck Patrick
7 Vreven Dries
8 De Roeck Johan
9 De Wolf Hans-Jo
10 Van Strydonck Claude

C-reeks

1 Brieau Christophe
2 De Croock Glenn
3 Van Der Mieren Daniel
4 Kerger Patrick
5 Vagenende Frank
6 De Backer Danny
7 Dupont Benny
8 Paridaens Rob
9 Hiel Emmanuel
10 Van Der Vurst Ronny

D-reeks

1 Aertgeerts André
2 Paridaens Ronny
3 Turcksin Dominique
4 Veirman Rudy
5 Van Der Perre Frank
6 Vanheusden Luc
7 Pieters Joost
8 Convents Patrick
9 De Muynck Luc
10 Merckx Eddy

E -reeks

1 Vervondel Marc
2 Mertens Eddy
3 Deneef Jozef
4 Van Hove Jan
5 Van Vaerenbergh Piet
6 De Nijs Paul
7 Maes Jos
8 Feyaerts André
9 Marien Marc
10 De Winter Bart

F-reeks

1 Van Den Borre Herman
2 Perreman Julien
3 Ceurens André
4 Maldrie Robert
5 Vandenhouwe Etienne
6 Michiels Chris
7 Volckaerts Alfons
8 Van Den Eede Roger
9 Van Der MeulenJos
10 Govaerts Johan

G-reeks

1 Mattheus Louis
2 Van Impe Freddy
3 Simons Louis
4 Van Den Eede Roger
5 Verpaelt Adolf
6 Blanchaert Roland
7 Vandenheuvel Gilbert
en Van De Vijver Francois
9 Desmet Adrien
10 Saerens Jozef

Sint-Pieters-Leeuw wielrennen