Wegenwerken_bordRUISBROEK: – In de marge van de huidige werken op de Ring in Beersel zal een aannemer in opdracht van Wegen en Verkeer een stalen vangrail plaatsen in de zijberm van de buitenring tussen de oprit Ruisbroek (nr. 18) in Drogenbos en de afrit van de snelwegparking.

De werkzaamheden worden uitgevoerd in de nachten van dinsdag 21 januari op woensdag 22 januari en van woensdag 22 januari op donderdag 23 januari, telkens van 20u tot 6u.
Tijdens de werken wordt de rechterrijstrook ingenomen door mobiele werfsignalisatie en zal het doorgaand verkeer op de buitenring over twee rijstroken kunnen doorrijden.
Wie in Drogenbos de oprit aan het complex Ruisbroek (nr. 18) neemt om de buitenring op te rijden, zal ook rekening moeten houden met een verkorte oprit.

1 comment

  1. Vraagje:
    Worden er ook geluidsschermen geplaatst in Ruisbroek, kant van Broekstraat in de Beemd, dichtbij Sporthal Braillard?

    Vooral in de zomer hebben de bewoners van de Wandelingstraat last van teveel lawaai, zelfs ‘s nachts!!!!
    Bedankt

Comments are closed.

%d bloggers liken dit: