SINT-PIETERS-LEEUW: – Vrijdagavond hield de sportdienst en het gemeentebestuur van Sint-Pieters-Leeuw de traditionele “kampioenendag” met huldiging van de sportlaureaten uit de gemeente.
De Sportleeuw ging dit jaar naar Johan Devoghel.

2015-06-19-sportlaureaten_98

Sportlaureaten 2014-2015 Sint-Pieters-Leeuw
dubbelklik op bovenstaande foto om hem in groter formaat te bekijken

2015-06-19-sportlaureaten_99_Sportleeuw_Johan-DevoghelTrainer Johan Devoghel bracht de eerste herenploeg van VC Zuun naar 1ste Divisie.
Als trainer van Asse-Lennik behaalde de ploeg dit seizoen een mooi palmares: halve finale Europabeker CEV-cup, winnaar beker van België, finalist playoffs Belgische competitie, volgend seizoen mag de ploeg deelnemen aan de Champions League en Johan zelf werd ook reeds uitgeroepen tot trainer van het jaar.
.

Sportlaureaten 2014 – 2015 Kampioenen
1) Tennis Ruisbroekse Tennisclub vzw Vlaams kampioen 2014—jeugdinterdub jongens
-Lucas Hertsens medaille
-Nicolas Alexandrakis medaille
2) Paardrijden: De Leeuwse Ridders Provinciaal kampioen Dressuur 11
-Miranda De Baerdemaeker medaille
-Stephanie Walravens i medaille
3) Paardrijden Ruiterclub Dandélion Pepingen Eventingkampioen – Nalionaal LRV klasse licht’ Remco Geldhof medaille
4) Paardrijden: Mare’s Dream Belgisch kampioene mennen – benjamins  medaille Kampioene van Vlaanderen – Océane Naniot
coach van de HorseBall ploeg “lnner Green” -zilver in het Belgisch Kampioenschap 2de divisie en brons in 1 ste divisie – Yves Neyt
5) Turnen: Vzw Gympie
Goud – recreatornooi 7-8 jaar meisjes Emma Baton medaille
Goud – recreatornooi 9-10 jaar meisjes Laure Rimbert medaille
Goud – recreatornooi 9-10 jaar meisjes Solle Tibollo medaille
Goud – recreatornooi 9-10 jaar meisjes Margaux Van den Broecke medaille
6) Turnen: Leeuwse Turnkring
Halve finale Belgium’s Got Talent Starkids Dance 0′ Mania Beker
1 ste plaats BOT – trampoline Kjell Vandenbosch medaille
1 ste plaats BOT – trampoline Benjamin Sabwisa medaille
1 ste plaats BOT – trampoline Jelle De Decker medaille
lste plaats recrea toestelturnen – lange mat Laura Collee medaille
1 ste plaats recrea toestelfurnen – lange mat Vibeke De Cock medaille
1 sfe plaats – lange mat Hanne Peeters medaille
1 ste plaats – lange mat Chloé Defour medaille
1 ste plaats – lange mat Lotte Annendijck medaille
1 ste plaats recrea toestelfurnen – lange mat Lisa Vermeulen medaille
1 ste plaats Airtrack HoudaÏfa Sghiar medaille
Goud recrea toestelturnen Emma Urbain medaille
Goud recrea toestelturnen Dalila Ouriaghli medaille
Goud recrea toesfelturnen Shanaya Gillijns medaille
Goud recrea toestelfurnen Febe Fievez medaille
Goud recrea toesfeltumen Lina Fath Chrafih medaille
7) Handboogschieten: Koninklijke schuttersgilde
Kampioen Junioren Vlaams  Hand boogschuffersVerbond – Ward Bosmans medaille
1 ste plaats ploegenkampioenschap VHV 2014 Eliane Coudron beker – Rudy Coudron – Tim Coudron – Bart Coudron – Myriam Mathijs
8) Judo: Judoclub Sint-Pieters-Leeuw
Provinciaal kampioen U15 David Milkowski medaille
Provinciaal kampioen U15 Bryan Jeetun medaille
– Brons op internationaal ippon trophy Antwerp en_5de_op_ Vlaams _kampioenschap
Provinciaal kampioen U15 Audric Decuyper medaille
– 3de op Vlaams kampioenschap en 3de op Belgisch kampioenschap en 1ste plaats ranking U13 van Vlaams-Brabant
Provinciaal kampioen U18 – Vlaams kampioen en 3de op Belgisch kampioenschap, zilver op Matsuru Dutch Open te Eindhoven, winnaar trofee Opdedrynck 2014 >beste eerstejaar U18 van de Vlaamse judo- federatie, behaald de zwarte gordel op de minimum leeftijd van 15 jaar) – Nathan Decuyper medaille
Provinciaal kampioen U21 Miguel Garcia Fernandez medaille
9) Voetbal: SK Leeuw
Kampioen in hun reeks U21 Beker
Kampioen in hun reeks U17 Beker
Kampioen 2de Provinciale Dames Beker
10)Voetbal: F.C. Negenmanneke 1 Kampioen 4de Provinciale KBVB Beker
11) Voetbal : Sporting Boys 65 1 Kampioen in hun reeks van de K.A.V.V.V. Veteranen 1 Beker
12) Volleybal: Volleybalclub Zuun t Kampioen 2de Provinciale U11 jongens Beker 1
12) Zaalvoetbal: ZVK Abba Kampioen 1 sle afdeling HZVV 1 1 Beker
13) Badminton: Leeuwse Badminton Club vzw t Kampioen 4de Provinciale C t Veteranen Beker 1

Bekijk onderstaande dia-show van de uitreiking van de medailles en bekers aan de verschillende kampioenen:

Deze diashow vereist JavaScript.


Zilveren Jubileummedaille
1) Handboogschieten: Koninklijke schuttersgilde Sint-Sebastiaan
25 jaar clublid Danny Pierreux medaille
25 jaar clublid Monique Roose medaille
25 jaar clublid Roger Stiens medaille
Gouden Jubileummedaille
1) Handboogschieten: Koninklijke schuttersgiideSint-Sebastiaan
40 jaar clublid Omer Walravens medaille
30 jaar clublid Myriam Mathys medaille
30 jaar clublid Mireille Pieraerîs medaille
Medaille van Sportlaureaat
Zwemmen: Zwemclub “De Waterleeuwen”
Kampioen Vlaams-Brabant —1 6-jarigen Maarten Carremans
– 100 meter vlinderslag – 400 meter vrije slag
– 100 meter vrije slag – 50 meter Vrije slag
– 50 meter vlinderslag – 200 meter vrije slag
Belgische jeugdkampioenschappen 2014
– Brons: 50 meter vrije slag
– Brons: 50 meter vlinderslag
Medaille van Sportlaureaat
Tennis: Ruisbroek Tennis Club
– 40 jaar lid van RTC Armand Lanckrief
– Lid van sportraad en VZW “Gemeentelijke Sportcentra”
– 33 jaar voorzitter_RTC
Medaille van Sportlaureaat
Voetbal: KAA Gent
– Kampioen in eerste nationale  Thomas Foket
Sportleeuw
– Johan Devoghel

%d bloggers liken dit: