SINT-PIETERS-LEEUW: – In het Wildersportcomplex had deze namiddag het feest van de senioren plaats. Een organisatie van de gemeente en de seniorenraad.
Meer dan 1000 senioren waren van de partij voor een gezellige namiddag.
Zij werden verwelkomt door Senioren Schepen Luc Van Ruysevelt.
Ben Braillard van Radio Victoria draaide toffe muziek en er was het optreden van goochelaar Arthuro Cardini. De sfeer zat er dan ook meteen in. Rond 16 uur kreeg iedereen koffie en koeken en dan kwam nog het optreden van Bart Kaëll. Waarna Ben Braillard iedereen uitnodigde ten dans.
(dubbelklik op de foto’s om ze in een groter formaat te bekijken)
We bleven maar met één vraag over. De hoeveelste editie van het seniorenfeest het dit jaar was? Vermoedelijk startte alles in de jaren ’70. Als u weet wanneer het eerste feest van de senioren plaats had laat het ons dan weten via een ‘reactie’ op dit artikel of mail naar info.vereniging@gmail.com