VLEZENBEEK: – Na de succesvolle musical met volwassenen ‘9 to 5’, brengt OnOffStage vzw nu de Teensmusical ‘Sweet Sixteen’. Een groep van 14 talentvolle en enthousiaste tieners zet het podium in vuur en vlam met een verhaal uit hun leefwereld.

Sweet Sixteen is een creatie van Vocal Entertainment. Het script, de liedteksten en de muziek zijn geschreven door Dorien en Sarah Van Hassel.

De klas van Billy en Ella vieren hun Sweet Sixteen, het ene feestje volgt op het andere. De beste vriendinnen willen hun party tot in de puntjes voorbereiden, maar een onverwachte wending zorgt voor spanningen en barsten in de vriendschap. Wordt het een spetterend feest of complete chaos?

De voorstellingen gaan door op vrijdag 21 februari en zaterdag 22 februari, telkens om 20u in O.C. De Merselborre (Schaliestraat 2 te Vlezenbeek).
Tickets via http://www.onoffstagevzw.com

Hou de website in het oog voor meer projecten van OnOffStage vzw in de loop van het jaar. Kidsmusical ‘Pester’ gaat door op 1,2,3 en 4 mei 2025.

Ontdek meer van Sint-Pieters-Leeuw nieuwssite

Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder