ZUUN: – Achter het Wildersportcomplex krijgt het nieuw park, het ‘Wilderspark’ vorm. Dit park wordt ingericht met grasheuvels, verschillende bloemenweides, nieuwe bomen, zitelementen en halfverharde paden. Daarnaast zijn er ook 4 bekkens aangelegd met betonnen keerwanden, brugpeilers en sokkels voor extra wateropvang, o.a. om het hemelwater van de N6 op te vangen.

Over de bufferbekkens werd een vlonderbrug geplaatst. Ook de stapstenen werden reeds in het bekken geïnstalleerd en het parkmeubilair werd geplaatst. De fundering van de paden werd aangebracht en het is wachten op de toplaag.

Deze slideshow vereist JavaScript.

Het Wilderspark belooft tegen volgende zomer alvast een groene en uitnodigende ruimte te worden voor zowel jong als oud. Met een rustige groene omgeving en speelelementen voor kinderen, zal het park een plek zijn waar iedereen kan genieten.

Ontdek meer van Sint-Pieters-Leeuw nieuwssite

Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder