SINT-PIETERS-LEEUW: – Landhuis De Viron vierde vandaag zijn tweede verjaardag. Bezoekers van alle leeftijden genoten van een voormiddag vol gezelligheid, lekkernijen en vermakelijke activiteiten.

De festiviteiten begonnen met een hartelijke verwelkoming van de dames van het Complimentariaat. Aan hun sierlijk gedecoreerde loket werden bezoekers overladen met persoonlijke complimenten.
Een van de hoogtepunten van de dag was de voorstelling van Poppentheater Pierewiet. Hun show, Circus Maximini, betoverde het publiek met een reeks verbluffende acts. Jongleurs en acrobaten zorgden voor verwondering en ontroering tijdens de wervelende 15-minuten durende voorstelling. De verschillende speelmomenten trokken enthousiaste toeschouwers, en de gratis toegang maakte het evenement toegankelijk voor iedereen.
Naast de georganiseerde activiteiten konden de bezoekers genieten van BruL koekjes en een drankje, aangeboden door het Landhuis.

Deze slideshow vereist JavaScript.

Ontdek meer van Sint-Pieters-Leeuw nieuwssite

Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder