SINT-PIETERS-LEEUW: – Ook dit jaar mag Leeuw Rinkt, op zaterdag 17 juni 2023 vanaf 17 uur, de Leeuwse zomer op gang trekken.
Kom genieten van de lonkende terrasjes terwijl cultuurcentrum Coloma op drie podia zorgt voor zomerse muziek en dans.
Op verschillende podia in het centrum kan je heel wat muzikaal talent alsook danstalent ontdekken. De lokale dansers van Dance O’Mania, River Boots, L&A Dance Company en de Leeuwse Dans & Gymclub brengen het vuur aan de lont met hun dance moves.
Er zijn optredens van Oaked, Ratmopshere, Schroothoop en Nina Butera.
De avond afsluiten doet Leeuw Rinkt met enkele DJ’s.
Marleen De Kegel, schepen van feestelijkheden: ” Naast de optredens kan je genieten van een zomerse sfeer rond de kerk, de oude bib en landhuis De Viron. Diverse eet-en drankstandjes horen erbij. Bezoek de eindejaarstentoonstellingen van de leerlingen van onze kunstacademie in de academie en in kasteel Coloma. Op het pleintje tussen de oude bib en de academie kan je proeven van de wereld aan de stand en op het terras van Leeuw Mondiaal èn van producten van bij ons bij korte keten producenten. Aan het Landhuis De Viron wordt dan weer de eerste verjaardag gevierd. Heel wat te beleven dus. Dit mag je niet missen! “