VLEZENBEEK: – In de parochiezaalvan Vlezenbeek vierde KWB Vlezenbeek haar 75-jarig bestaan.

KWB Vlezenbeek is reeds 75 jaar een sociale beweging voor mannen, vrouwen en gezinnen.
Lid worden kan door een seintje te geven aan een bestuurslid of via infokwbvlezenbeek@gmail.com

Deze slideshow vereist JavaScript.

Burgemeester, Jan Desmeth: Dat jullie vandaag met gezonde tevredenheid jullie 75e verjaardag vieren is terecht reden van grote fierheid. Jullie loodsen dit prachtige schip door een moeilijke maatschappelijke periode en zoeken naar nieuwe aanknopingspunten om mensen rond te verenigen en te mobiliseren.
Ik wil jullie dan ook sterk aanmoedigen dit unieke werk steeds vol te houden. Besef welke kostbare historische parel jullie in handen hebben. Dan twijfel ik er ook niet aan dat ook de volgende decennia in een enthousiast elan zullen verlopen.
Jullie jaarprogramma brengt in feite al deze bekommernissen tesamen:
-De attentie op moederdag plaatst het gezin centraal;
– De grotere verbondenheid wordt in beeld gebracht met het bezoek van KWB-Stabroek;
– Met een bedrijfsbezoek blijft men in zekere zin bij zijn roots;
– De aandacht voor verkeersveiligheid speelt in op een terechte actuele bezorgdheid;
– De Lego-bouwdag legt de aandacht bij de kleinsten, bij de toekomst van de vereniging en van ons allemaal;
– En met jullie toneelopvoeringen samen met Davidsfonds Vlezenbeek, gooien jullie al vele jaren grote ogen tot ver buiten Vlezenbeek.
Deze variatie getuigt van de vitaliteit van dit bestuur, en laat dat nu net de sleutel zijn voor een veilige toekomst.
Ik heb de voorbije 10 jaar zelf mogen ervaren dat alle KWB-afdelingen van onze gemeente, steeds op een constructieve wijze participeren in het sociale-culturele leven.
Met zijn mondige afdelingen, met onderbouwde voorstellen en suggesties, die hierover in een open geest van gedachten kunnen wisselen en in discussie willen treden. Naar het voorbeeld van Cardijn treedt ook in onze gemeente KWB naar voren als een beweging die haar inzichten onafhankelijk formuleert, met respect voor andermans overtuiging. Voor een gemeentebestuur zijn zulke verenigingen een geschenk uit de hemel. Zij geven mee draagvlak aan het beleid, zij inspireren dat beleid ook en zij houden het tegelijk een kritische spiegel voor.”

%d bloggers liken dit: