SINT-PIETERS-LEEUW: – I’s the most beautiful time of the year… of de mooiste tijd van het jaar… Rotaryclub Sint-Pieters-Leeuw maakt dit weer helemaal waar. Samen met enkele sponsors en de opbrengst van leuk-steuntje in de Makro, bezorgen de clubleden aan meer dan 100 gezinnen een warme Kerst.

Een overheerlijk kerstpakket ,bestaande uit zowel noodzakelijke produkten voor hygiene en zorg , maar ook wat extra’s zoals koffie, vers brood ,lekkere chocolade en wat kleine attenties voor de kinderen worden afgeleverd bij de voedselbanken in de Zennevallei. 
Deze warme actie kwam tot stand dankzij de mensen van vzw Baobab in Leeuw, die zich al jarenlang belangeloos inzetten voor de minderbedeelden uit onze omgeving.

Graag danken wij onze gulle sponsors voor het leveren van al dit lekkers . Maar ook willen we de klanten van de Makro danken die ons steunen door hun Makro-kaart te koppelen aan onze vereniging, Rotary Sint-Pieters-Leeuw. Hierdoor komen er wat extra financiële middelen vrij zodat wij kunnen doen wat we doen, namelijk mensen helpen want iedereen verdient warmte in deze periode!  
Ook u kan ons op deze manier heel erg helpen . Link uw Makro kaart simpelweg aan onze club. Het kost u niets, maar u helpt er heel veel mensen mee.”

Wenst u nog verdere informatie rond deze actie of rond onze andere doelen , neem dan maar gerust contact met Rotaryclub Sint-Pieters-Leeuw. U kan hen volgen via de facebookpagina Rotary Sint-Pieters-Leeuw.

%d bloggers liken dit: