verkiezingen2019VLAAMS-BRABANT: – Een voorrangsbeleid voor Nederlandstalige kinderen in het Nederlandstalig onderwijs, een nationaliteits- en taalvereiste bij de toewijzing van sociale woningen, het afschaffen van de faciliteitenregeling, het vervolledigen van het zuidelijk gedeelte van de ring en een volwaardige rechtbank voor Halle-Vilvoorde om de heersende straffeloosheid te lijf te gaan. Dat is in beknopte termen het eisenpakket dat het Vlaams Belang op tafel legt in Vlaams-Brabant.
2019-03-27-Groepsfoto kandidaten vl br.jpg

VLAAMS PARLEMENT KAMER
1 Klaas Slootmans, Beersel
2 Suzy Wouters, Scherp.-Z.
3 Jan Laeremans, Grimbergen
4 Daniël Fonteyne, Galmaarden
5 Alain Verschaeren, Tremelo
6 Kris Peeters, Dilbeek
7 Jeroen Bolckmans, Leuven
8 Inge Moysons, Steenokkerzeel
9 André Gorgon, Halle
10 Mandy Bubier, Overijse
11 Margriet Webers, Bekkevoort
12 Suzy Jacobs, Asse
13 Wiske Van Walleghem, Ternat
14 Laurent Houllez, St.-P.-Leeuw
15 Patricia Malaise, Boortmeerb.
16 Linda Quisquater, Diest
17 Evy Van Aerschot, Aarschot
18 Roger Vandendriessche, Ternat
19 Kelly Rombouts, Kapelle o/d Bos
20 Jurgen Van Duyse, Vilvoorde
OPV
1 Eddy Longeval, St.-P.-Leeuw
2 Valerie Seyns, Dilbeek
3 Jan Meulepas, Leuven
4 Linda Wouters, Diest
5 M.-Rose Geldof, Roosdaal
6 Neal Scheerlinck, Grimbergen
7 Filip Rooselaers, Lennik
8 Bart Dewil, Diest
9 Germaine Van Haelst , Machelen
10 Geert Schrijnen, Oud-Heverlee
11 Pascal Saenen, Halle
12 Lucia Van Baden, Wemmel
13 Lieve Van Den Nest
14 Anita Uyttebroeck, Landen
15 Jeanine Sessler, Zaventem
16 David Van Nuffelen, Aarschot
1 Dries Van Langenhove
2 Katleen Bury, St.-P.Leeuw
3 Hagen Goyvaerts, Leuven
4 Nico Creces, Aarschot
5 Isabelle Pierreux, Gooik
6 Bieke Gielen, Scherp.-Z.
7 Joël Dereze, Tienen
8 Patrick Van Den Bosch, Zemst
9 Eddy Mortier, Boortmeerbeek
10 Werner Ost, Londerzeel
11 Rika Bouderez, Opwijk
12 Annie Van Hauthem, Lennik
13 Allison Schrevers, Vilvoorde
14 Sabrina Willems, Tienen
15 Willy Smout, Diest
OPV
1 Joris De Vriendt, Scherp.-Z.
2 Marleen Fannes, Kampenhout
3 Nils Van Roy, Dilbeek
4 Ludo Geuens, Tremelo
5 Nadine Motten, Beersel
6 Rita Ulin, Linter
7 Elke Van der Kinderen, Aarschot
8 Sandra Cools, Zemst
9 Ben Bessemans, Liederkerke