SINT-PIETERS-LEEUW: – Ben je nieuwsgierig naar onze eeuwenoude traditie van boogschieten op de staande wip?
Dan heeft de Koninklijke schuttersgilde Sint-Sebastiaan iets bijzonders voor jou! Kom op donderdag 1 mei 2025 tussen 10.00 – 13.00 uur naar het schuttershof in Sint-Pieters-Leeuw en ervaar zelf de spanning en gezelligheid van deze unieke kunst.
Koninklijke schuttersgilde Sint-Sebastiaan: “Eeuwenoud en springlevend. Wie denkt dat onze gilde een plek is vol spinnenwebben uit lang vervlogen tijden, heeft het helemaal mis.
Trots als we zijn op ons verleden dat teruggaat tot 1465 en onze tradities, zijn we een levendige groep gildeleden die het boogschieten met de traditionele lattenboog hoog in het vaandel dragen.”
Wat kun je verwachten tijdens de initiatie?
• Zelf Schieten: Probeer de traditionele handboogtechniek zelf en ervaar de kracht van een echt schot.
• Gezellige Sfeer: Geniet van een warme ontmoeting, een gezellige babbel en een kleine restauratie.
• Persoonlijke Begeleiding: De leden staan klaar om je alles te laten zien en al je vragen te beantwoorden.
Het schuttershof is bereikbaar via de ingang via de Jozef Depauwstraat – wandelpadje naast huisnummer 44.
Meer info: www.sintsebastiaan.be .