ZENNEVALLEI: – Annie, de wereldberoemde musical die al generaties lang harten verovert, is terug! Met zijn tijdloze verhaal, onvergetelijke muziek en inspirerende boodschap van hoop en doorzettingsvermogen, komt de geliefde show op 4,5,6 en 7 april 2025 naar CC De Meent voor een spectaculaire nieuwe productie.
Het is een samenwerking van toneelkring Weredi uit Beersel, dansschool DEC uit Halle en zanggroep Vocal Entertainment uit Sint-Pieters-Leeuw.

Beleef het ontroerende verhaal van Annie. Een moedig 11-jarig meisje met een bos rode krullen, dat tegen alle tegenslagen vecht in het weeshuis van de meedogenloze Miss Hannigan.

De productie is in handen van Emily Cremers en Thomas van Riet. De regie wordt begeleid door Joeri Zelck en Sarah Van Hassel neemt de zangcoaching voor haar rekening. Het creatieve team werkt nauw samen om de charmante en optimistische sfeer van Annie te combineren met een frisse, hedendaagse benadering die het verhaal een nieuwe energie geeft.
• Data: 4, 5, 6 en 7 april 2025
• Locatie: CC De Meent, Alsemberg
• Tickets: Basis: 25 euro / -26 jaar: 23 euro via www.demeent.be/dec-annie .

Ontdek meer van Sint-Pieters-Leeuw nieuwssite

Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder