PAJOTTENLAND: – Op zaterdag 18 mei 2024 organiseren de Ambassadeurs van het Pajottenland een fiets, scooter of auto tocht van 30km langs Pajotse Ambassadeurs in Gooik – Vollezele – Herne – Pepingen waar je kan genieten van heerlijke proevertjes tijdens de “Lekkernijentocht”.

Stap in de wereld van smaak en verrukking met onze onvergetelijke lekkernijentocht! Ben je klaar om een ongekende reis te maken door de culinaire hoogstandjes van onze regio? Dit is jouw kans om te proeven en te genieten van de meest verleidelijke lekkernijen die onze streek te bieden heeft.

Ambassadeurs van het Pajottenland: “Onze lekkernijentocht neemt je mee op een smakelijke ontdekkingsreis, waarbij je de gelegenheid krijgt om de authentieke smaken en ambachtelijke producten van lokale bakkerijen, cafés, restaurants en markten te ervaren. Van verrukkelijke gebakjes tot hartige delicatessen, elk hapje zal je zintuigen prikkelen en je smaakpapillen verwennen.
Wandel door de sfeervolle straten van ons mooi Pajottenland en laat je verleiden door de heerlijke aroma’s die uitnodigen tot proeven. Bij elke stop op onze route zul je hartelijk worden verwelkomd door gepassioneerde ambachtslieden die trots zijn op hun culinaire erfgoed. Ontdek de geheimen achter de lokale lekkernijen terwijl je luistert naar boeiende verhalen en anekdotes!

Deze route kan je starten tussen 9.30 en 11u zodoende je op alle stopplaatsen kan degusteren.  Je mag ook nog later vertrekken maar dan is er geen garantie dat je bij de laatste stopplaatsen nog kan degusteren.
Om 16u mogen alle deelnmers sluiten.
Na bestelling en betaling van €6,00  ontvang je via mail de route en alle nodige informatie binnen de 48u.
Jouw brochure Visit Pajottenland ligt op naam van inschrijver klaar op ons secretariaat ter afhaling
Reserveer jouw plaats op www.pajottenlandambassadeursshop.be

Ontdek meer van Sint-Pieters-Leeuw nieuwssite

Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder