SINT-PIETERS-LEEUW: – Brasserie – restaurant De Koetsier (Taste and more) in het Colomapark, zal niet meer heropenen. Door gezondheidsproblemen van de uitbater was het restaurant al een maand dicht. Via hun website en sociale media laten Sandra en Adriaan nu weten dat ze definitief sluiten.

Sandra Bovri en Adriaan Goossens: “Half juli hebben we plots moeten sluiten, we hoopten snel terug te kunnen opstarten, helaas heeft een lichaam geen simpele reset-knop. Op korte termijn is heropening niet mogelijk. Op lange termijn kunnen we geen stabiel perspectief bieden. We hebben dus een moeilijke beslissing moeten nemen en wij hopen de sleutel van deze prachtige locatie snel te kunnen doorgeven.
Wij hebben sinds mei 2016 altijd geprobeerd het beste van onszelf te geven, soms met vervelende maar noodzakelijke beperkingen, soms uitbundig, altijd gedreven. We hebben daar veel voor teruggekregen en mooie herinneringen zullen worden gekoesterd.
We willen iedereen bedanken die aan dit verhaal heeft meegeschreven, als klant, als werknemer, als jobstudent, als polyvalente hulp-in-nood, als gemeente, …dikke merci!

Ontdek meer van Sint-Pieters-Leeuw nieuwssite

Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder