SINT-PIETERS-LEEUW: – Woensdagavond 23 september 2020 organiseren de gemeente Sint-Pieters-Leeuw, het Agentschap Wegen en Verkeer en Aquafin van 19u tot 20u een online informatiemoment over de herinrichting van de Bergensesteenweg (N6).  De werken starten op 5 oktober.
Benieuwd naar het project? Volg het infomoment live mee via http://bit.ly/informatiemoment-bergensesteenweg en stel je vragen aan het projectteam.

Het Agentschap Wegen en Verkeer start op maandag 5 oktober met de eerste fase van de herinrichting van de Bergensesteenweg, ter hoogte van de kruispunten met de Georges Wittouckstraat en de Olmenlaan.
De werken worden in drie deelfases uitgevoerd en duren volgens de huidige planning tot het najaar van 2021.

Fase 1 bestaat uit drie deelfases:
In de eerste deelfase (fase 1A) wordt de Bergensesteenweg aan de kant van de Georges Wittouckstraat afgesloten. Het doorgaand verkeer verplaatst zich dan over 1 versmalde rijstrook in elke rijrichting. Deze werken worden uitgevoerd tussen oktober 2020 en het voorjaar van 2021.

Herinrichting van 2,5 kilometer (in 8 fases)
Het Agentschap Wegen en Verkeer, de gemeente Sint-Pieters-Leeuw en Aquafin richten de Bergensesteenweg (N6) vanaf 5 oktober 2020 opnieuw in. De herinrichting loopt over een afstand van 2,5 kilometer, van aan het kruispunt met de Ruisbroeksesteenweg tot aan het kruispunt met de Brusselbaan.
Volgens de huidige planning eindigen de werken op de Bergensesteenweg eind 2026.

Meer info: wegenenverkeer.be/werken/de-herinrichting-van-de-bergensesteenweg

%d bloggers liken dit: