2015-09-28-speel-o-theek_lege-rekkenSINT-PIETERS-LEEUW: – De speel-o-theek van de bibliotheek van Sint-Pieters-Leeuw die op 16 september opende (zie artikel) is zo’n overdonderend succes, dat ze dringend op zoek zijn naar méér spelletjes, want de kasten zijn (bijna) leeg.

Heb je thuis nog gezelschapsspelletjes liggen in goede staat? Breng ze dan zeker naar de bib. Je maakt er vele kinderen gelukkig mee!

Extra Informatie
De speel-o-theek richt zich vooral op kinderen tot 12 jaar maar ook jongeren en volwassenen vinden zeker gading in het aanbod.
De speel- en taal-o-theek is open van maandag tot vrijdag (donderdag gesloten) tussen 13.30 en 19.30 uur. Zaterdag en zondag kan je er terecht tussen 9.30 en 12.30 uur.
De spelletjes kunnen ook uitgeleend worden in de filialen. Dan moet je ze wel eerst even aanvragen.
Speel je graag een spelletje mee? Vraag dan zeker in de bibliotheek wanneer de volgende spelletjesnamiddag plaatsvindt.
2015-09-16-speel-en_taal-o-theek_04 2015-09-16-speel-en_taal-o-theek_10

Meer info: Hoofdbibliotheek – Rink 2 te Sint-Pieters-Leeuw
02 371 22 64 – bibliotheek@sint-pieters-leeuw.be –http://sint-pieters-leeuw.bibliotheek.be

Ontdek meer van Sint-Pieters-Leeuw nieuwssite

Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder