ZUUN: – Omwille van de corona maatregelen zal er ook dit jaar nog geen Missiefeest in Zuun doorgaan.
Maar omdat ze de projecten die ze jaarlijks met het Missiefeest steunen niet in de kou willen laten staan, voorzien ze ook dit jaar een formule van afhaalmaaltijden.

Op voorhand kies je wat je graag zou willen eten, plaatst je bestelling en komt deze op zaterdag 2 of zondag 3 oktober afhalen in het Parochiecentrum Sint-Lutgardis.

Je kunt kiezen uit pompoensoep, stoofvlees of uit witte en/of zwarte pensen. Steeds met aardappelpuree en appelmoes. Ook aan het dessert is gedacht, met keuze uit krieken-, abrikozen-, rijst- of Bresiliennetaart of een eclair. Tevens verkrijgbaar rode of witte wijn en dit per fles.
Praktisch:
· Je kunt bestellen via deze link: https://forms.gle/2eWwYAGAFfx9aZnA7.
· Heb je geen internet? Gebruik dan het dan het bestelformulier dat je vindt achterin in de kerk en in het kwb-lokaal.
· Je kunt bestellen tot en met 26 september 2021.
· Afhalen van je bestelling op zaterdag 2 oktober tussen 17.00 u. en 19.30 u. en op zondag 3 oktober tussen 11.00 u. en 13.00 u.
· Op verzoek wordt je bestelling gratis aan huis geleverd, minimaal 20 euro. Alleen levering in Sint-Pieters-Leeuw.
· Wilt u een gift doen, dat kan ook op volgend rekeningnummer: BE57 9731 4941 8935 van Missie Zuun.

Met de opbrengst steunen ze: Ivo van Volsem, scheutist in Kananga (Congo) – Rainbow4Kids (Kenia) – Ubomi Obutsha (Zuid-Afrika) – Ecole La Famille (Haïti).

%d bloggers liken dit: