SINT-PIETERS-LEEUW: – Herinner jij je nog die koude, donkere wintermaanden? Dan herinner jij je zeker en vast ook het wensbomenproject! 7 bomen in onze gemeente werden mooi uitgelicht en mensen kregen de kans om er wensen voor zichzelf, buren, familie, vrienden of de wereld in te hangen. De gemeente bracht warmte en licht naar elke hoek van onze gemeente.
Het werd een project van alle leeftijden. De bewoners van de serviceflats en de bezoekers van de dienstencentra zorgden voor de gehaakte touwen. Hun haaknaalden draaiden overuren! Buiten vele inwoners zorgden ook de 8 scholen, 2 jeugdverenigingen en ja, zelfs onze allerjongste inwoners, de baby’s en peuters van ons kinderdagverblijf en hun begeleiders, zorgden voor mooie wensen.

Er werden meer dan 1420 kaarten in de bomen gehangen. Een selectie van mooie wensen en mooi versierde kaarten hangt nu op in de verschillende dienstencentra. Zo kunnen we de warmte nog wat navoelen en genieten van de hartverwarmende boodschappen.

 

%d bloggers liken dit: