2019-09-09-kinderworkshopSINT-PIETERS-LEEUW: – Schrijf nu in voor de gratis Bruegelworkshop voor kinderen van 6 tot 10 jaar met Carll Cneut in de bibliotheek van Sint-Pieters-Leeuw op zaterdag 28 september 2019 van 14 tot 15.30 uur georganiseerd door Regiobibliotheek Pajottenland & Zennvallei.

2019 is het Bruegeljaar en dat zullen ook de jonge creatievelingen onder ons geweten hebben. Kinderen tussen 6 en 10 jaar kunnen in een leuke workshop kennis maken met het werk van de 450 jaar geleden overleden kunstenaar.
Carll Cneut scherpt zijn potlood en geeft een workshop rond de karakterkoppen van Bruegel. Hij gebruikt zijn eigen bruegeliaans geïllustreerde boek ‘Dulle Griet’ als startpunt. We maken portretten, maskers en nog zoveel meer!
Ieder kind neemt een eigen werkje mee naar huis en werkt daarnaast ook mee aan de illustratoren-Bruegelslotexpo.

Waar: Bibliotheek Sint-Pieters-Leeuw.
Wanneer: Zaterdag 28 september 2019 tussen 14 en 15.30 uur.
Prijs: Gratis deelname. Het aantal plaatsen is beperkt.
Inschrijven: Via www.regiobib.be.

%d