Site icoon Sint-Pieters-Leeuw nieuwssite

Twee auto’s uitgebrand vorige nacht na brandstichting

SINT-PIETERS-LEEUW:- Om 1u45, vorige nacht, kregen de hulpdiensten een oproep voor 2 brandende voertuigen die in de Patrijzenlaan geparkeerd stonden aan de kruising met de Tobie Swalusstraat.

Joost Van Liefferinge, woordvoeder politiezone Zennevallei:”Ter plaatse troffen onze diensten twee voertuigen aan die in brand stonden. Uit de Citroën Picasso kwamen bij aankomst vlammen uit het voertuig. De voozijde van de Volkswagen Golf stond ook al in lichterlaaie.”

De brandweer voerde de nodige bluswerken uit.

De brandweer kon niet meteen duidelijkheid scheppen over de oorzaak waardoor extra onderzoek nodig bleek.
“Onze ploegen zijn gestart met een buurtonderzoek. Een branddeskundige kwam vanochtend ter plaatse voor sporenonderzoek.

Update: – Het parket Halle- Vilvoorde laat ondertussen weten dat de branddeskundige brandstichting heeft vastgesteld. ” Op camera beelden ziet men ook op straat iemand weglopen met kort daarop enkele lichtflitsen” zegt het parket.

 

Mobiele versie afsluiten