Tijdelijke omleiding Lijn 141

De-Lijn_omleidingenVLEZENBEEK: – De Lijn laat weten dat de bussen van Lijn 141: Leerbeek – Lennik – Brussel tijdelijk omrijden.
Van dinsdag 9 september 2014 om 20u tot woensdag 10 september 2014 om 6u.
Van woensdag 10 september 2014 om 20u tot donderdag 11 september 2014 om 6u.
Wegens Asfalteringswerken op de Brusselstraat (N282) in Sint-Martens-Lennik
Niet-bediende haltes: Sint-Martens-Lennik – Groenenberg en Brouwerij Lindemans.

Week van de sportclub 2014

2014-09-13-affiche_weekvandesportclubSINT-PIETERS-LEEUW: – Ontdek een week lang welke sport(club) bij je past. Grijp nu je kans … en je sportschoenen! Tijdens de Week van de sportclub van 13 tot en met 20 september 2014 zetten duizenden sportclubs in Vlaanderen hun deuren voor jou open. Tijdens de gratis trainingen en initiaties ontdek je alles over hun werking en activiteiten!

Heb je zin gekregen om een kijkje te gaan nemen, mee te sporten of een initiatie of open training te volgen tijdens de Week van de sportclub? Hieronder vind je een overzicht van de deelnemende verenigingen in Sint-Pieters-Leeuw. Meld je wel eerst aan bij de clubverantwoordelijke!

Volgende Leeuwse clubs doen mee aan de “Week van de Sportclub”:

  • RUISBROEKSE TENNISCLUB – Inge Lanckriet – I-lanckriet@pandora.be
  • ZWEMCLUB DE WATERLEEUWEN Françoise Vandersteen – fvandersteen@telenet.be
  • VOLLEYBALCLUB ZUUN – Rudi Voets – jeugd@vczuun.be
  • JOGGINGCLUB LEEUWERIK – Frans De Weerdt – frans.de.weerdt@telenet.be
  • GYMPIE – Mieke De Dobbeleer – info@gympie.be
  • KON. TURNSPORT VERBROEDERING RUISBROEK – Victor Vanisterbecq – Vic.v@telenet.be
  • LEEUWSE TURNKRING – Martine Deruyver – Martine.deruyver@skynet.be
  • VOLLEY RUISBROEK 84 – Etienne Dewinter – Etienne60.dewinter@telenet.be
  • DE WATERTROLLEN EN DUIVELS  – Annie Marin – annie.marin@telenet.be
  • Sint-Steven YOGA- EN TURNCLUB – Kristel Stoffels – kristel.stoffels@telenet.be
  • SHIN BU KAN aikido – Mchel Vandenberghe – michel.van.den.berghe@telenet.be
  • KIME KARATECLUB – Marc Liekens – m_liekens@yahoo.fr
  • JUDOCLUB SINT-PIETERS-LEEUW – Alain Decuyper – alain.decuyper@telenet.be
  • VES BOXING TEAM – Ves Trendafilov – info@vesboxingteam.be

Of contacteer de Leeuwse Sportdienst via: 02 334 21 61 – sportdienst@sint-pieters-leeuw.be

verkeerscontroles GSM achter het stuur

BIVV-campagne_GSM-achter-stuurSINT-PIETERS-LEEUW: – De lokale politie van Sint-Pieters-Leeuw heeft tijdens de maand augustus een verhoogd toezicht gehouden gericht naar het gebruik van de GSM achter het stuur.
54 bestuurders werden door de lokale politie onderschept terwijl ze tijdens het rijden gebruik maakten van hun draagbaar telefoontoestel.

Eind juli lanceerde het BIVV een nieuwe campagne die bestuurders moet ontraden te gsm’en en sms’en achter het stuur. De campagne is nodig omdat heel wat bestuurders gsm’en en sms’en achter het stuur als normaal beschouwen, ondanks het verhoogde risico op een ongeval. Wie belt achter het stuur loopt 3 tot 4 keer meer kans op een ongeval. Bij sms’en is dat risico 23 keer groter. De lokale politie ondersteunde de campagne via website en sociale media.

agenda: Mosselkermis

2014-08-15-flyer-mosselkermisSINT-PIETERS-LEEUW: – Het bestuur van KV Brucom organiseert hun “Mosselkermis”.

Vrijdag 12 september 2014 vanaf 18.30 uur
Zaterdag 13 september 2014 vanaf 18.00 uur
In de kantine, Pijnbroekstrat 41
Maandag 15 september 2014 vanaf 18.30 uur
Iedereen van harte welkom

werken van Henri Vlezenbeek kunnen vanaf volgend jaar uitgeleend worden

VLEZENBEEK: – Het openingsweekend van de gerenoveerde Merselborre werd afgesloten met een Finissage van de tentoonstelling met de werken van Henri Vlezenbeek in de kunstenzaal.
2014-09-07-Finissage _tentoonstelling_ Henri-Vlezenbeek.
De afgelopen dagen konden bezoekers een deel van de – door Henri Vlezenbeek – geschonken werken bewonderen. De bedovergrootouders van Henri Vlezenbeek zijn effectief afkomstig uit Vlezenbeek.
2014-09-07-finnissage
Schepen van Cultuur Jan Desmeth : “Volgend jaar zullen alle 143 werken tentoongesteld worden in kasteel Coloma tijdens de zomervakantie.
Het is de wens van de kunstenaar om een goedkoop uitleensysteem op poten te zetten, zodat inwoners van Vlezenbeek/Sint-Pieters-Leeuw de werken voor een tijdje mee naar huis kunnen nemen. Wij vinden dat een goed idee en zullen dit de komende maanden uitwerken
.”