RUISBROEK sporthal AJ Braillard na de brandRUISBROEK: Het bestuur van Gympie is momenteel aan het uitzoeken naar waar ze kunnen uitwijken voor zalen en eventuele samenwerking met plaatselijke turnclubs…
Van hun turn-toestellen hebben ze nog geen nieuws aangezien er nog niemand in de zaal mag maar veel hoop hebben ze niet.

voorzitster Mieke De Dobbeleer: ” Over ons materiaal weten we nog niks. We mochten het gebouw niet binnen wegens te gevaarlijk… Vandaag komen de experten, dus zullen we waarschijnlijk meer weten.
We zijn druk bezig met de leeuwse turnkring om te kijken of we daar niet naar toe kunnen met onze groepen. In het wildersportcomplex dus. het is allemaal nog effe afwachten. Maandag is er grote vergadering met de gemeente waar we ook wat meer zullen te horen krijgen. En van zodra we iets beslissen of iets meer weten zullen we het aan onze leden zeker meedelen!

De wedstrijd lange mat en tumbling van nu zaterdag wordt verplaatst naar een latere nog te bepalen datum.

Meer info: www.gympie.be

Share

%d bloggers liken dit: